Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szüleim láthatják a böngészési...

Szüleim láthatják a böngészési előzményeimet ha inkognito modban keresek? ha igen, hogyan tudom törölni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 30. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem mindegy..?
2023. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 nem
2023. jan. 30. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az inkognitó mód lényege, hogy nem történik előzmény mentése, mindent elfelejt a böngésző bezárásakor kérdés és külön jóváhagyás nélkül. Ha nincs előzmény, nincs mit visszanézni.

Hacsak nem használnak olyan felügyeleti eszközt, ami naplózza az összes hálózati forgalmat, mert az böngészőtől és annak beállításaitól független. Erre az esély kicsi, és hamarabb fognak rajtakapni miközben egy kézzel netezel, és nem hallod hogy benyitnak.

2023. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 itt ezt irja, a mit nem kinal az inprivate bongeszes resznel

[link]

2023. jan. 30. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, és ugyanazt írja le amit én is írtam: ők az iskola/munkahely/szolgáltató példát írták le, én pedig azt, hogy 'bárki' aki a hálózaton felügyeleti szoftvert futtat, az naplózhatja a tevékenységet a böngészőn felül is. Egy otthoni kis hálózat esetén nyilván ezt nem szokás csinálni, mert semmi szükség rá. Azt itt neked senki nem fogja kitalálni, hogy bárki a te hálózatodban vajon végez-e ilyet.
2023. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó jó megértem hogy nem akarod hogy a szüleid megtudják hogy terhesgondozásra, és magzatelhajtásra keretél rá, de hidd el előbb utóbb fel fog nekik tűnni hogy eggyel többen ültök az asztal körül... 😉
2023. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit teszek hozzá az #5-ös válaszhoz ha ennyire nyugtalanít, hogy a sima szolgáltatói routerek az ilyen naplózásra általában nem is képesek.
2023. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!