Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be lehet állítani facebookon,...

Be lehet állítani facebookon, hogy ha nyilvános csoportba posztolok, azt ne lássák az ismerőseim?

Figyelt kérdés
Akartan írni egy csoportba, de semmi szükség, hogy az ismerőseim lássák, remélem van rá valami mód.. Nem, semmi olyan tartalom, nem kell rosszra gondolni csak egyszerűen semmi közük
2023. febr. 2. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Igen

Így teszed közzé a bejegyzést

2023. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, de hogy állítom be? Akár telefonról nézem, akár asztaligépről, írja, hogy nyilvános bejegyzés. Tehát, ahogy görgetnek az ismerőseim látni fogják hogy ebbe a csoportba mit posztoltam. Az egyetlen opció amit találtam, az h név nélkül írok, de azt meg nem szeretném, mert olyan személytelen.
2023. febr. 2. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nincsen rá mód, csak az első hülye.
2023. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ah rip.. azért köszönöm
2023. febr. 2. 13:56
 5/5 anonim válasza:

Olyan nincs, hogy a csoporton belül csak az ismerőseid ne lássák hogy ki posztolta, de a legtöbb csoportban van lehetőség arra, hogy anonim módon posztolj, azaz az üzeneted úgy jelenik meg, hogy "csoporttag": és utána a poszt- ilyenkor a hozzászólásaidnál- ehhez a poszthoz is így jelenik meg.

Átérzem a problémát engem is zavar.. ez az egy megoldás van, nem a legjobb..

2023. ápr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!