Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Előfizetési rendszer bevezetés...

Előfizetési rendszer bevezetése a citromailnál erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
(van más ingyenes oldal pl gamil)
2023. febr. 6. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Értelmes ember amúgy se használ ilyen vackokat, szóval úgyse sokakat érint.
2023. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mint itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

a #7-es hozzászólásomban már körüljártam: nincs hivatalosan megerősítve.

2023. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi infók alapján ez hoax. Egy ember elkezdi a hülyeségét és a többiek tényként adják már tovább, forrás meg sehol.
2023. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

2 neked külön köszi

2023. febr. 6. 19:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miről van szó, egész nap nem volt lehetőségem netezni, híreket meg még nem nagyon érkeztem olvasni, hanem hazajöttem, és egyből jöttem ide. De nem rémlik, hogy olvastam volna olyat, hogy a Citromailt előfizetésessé akarnák tenni. Viszont ha ez így is lenne, túl sok embert úgy sem érint, max azokat, akik tényleg a múltban ragadtak, és nem vesznek tudomást a gmail, az outlook, a yahoo, vagy a protonmail létezéséről, és istenítik a freemailt, meg a citromailt (Azért írtam azt, hogy istenítik, mert még fizetnének is érte). Szóval ezt pár nap múlva el is felejthetjük szerintem.
2023. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

efi rendszert olyan dologra szoktak bevezetni ami rendesen működik

A citromail egy fapados levelező, mit akarnak kifizettetni? Ha nem fizet elő az user, nem megy el a levél vagy mi?

2023. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#2:

Hivatalos vagy sem, de már a Telex, az Index és a PC World is lehozta ezt a cikket:


[link]


"A változással kapcsolatban kérdéseket küldtünk a norvég szolgáltatónak, amint válaszokat kapunk, cikkünket frissítjük."


[link]

2023. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7: A Telexes cikk a HWSW-re hivatkozik, ami pedig az állítólagos levélre (de legalább - állítólag - érdeklődtek a szolgáltatónál). A PCWorld-ös meg ugyancsak az állítólagos levélre.


Az lenne a biztos a szolgáltató részéről, ha a hivatalos blogjában vagy a Citromail közösségi médiafelületén tennének közzé egy közleményt (sőt, sajtóközleményt is közzétehetnének: [link] - bár az pénzbe kerül).

2023. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8:

Nekem van citromailem, de a levelező rendszeren keresztül eddig még nem jött semmilyen hivatalos értesítés. Ha áprilisig van idő (a cikk szerint) akkor majd biztos jön az értesítő levél is.

2023. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Több ismerősöm jár hasonló cipőben. Egy publikusan elérhető, hivatalos közlemény - akár a Fjordmail blogjában, akár a Citromail Facebook-oldalán/weboldalán - egyértelműsíthetné a helyzetet, hatékonyabb közönségkapcsolatot biztosítva ezzel a Fjordmailnek.
2023. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!