Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Citromailből Freemailbe...

Citromailből Freemailbe valahogy át tudom tölteni a levelezésemet? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés

2023. febr. 7. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2023. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Csöbörből vödörbe. Jobb email szolgáltatót nem találtál, csak a 2 legbénábbat?
2023. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

A freemail még rosszabb szolgáltató. A Citromailt szimplán nem használták az emberek, a másikról heti szinten panaszkodnak hogy nem működik, nem lehet belépni. Spamvédelme szintén nulla, ahogy a levelek fogadásával is vannak problémái.

Ha már elhatároztad hogy váltani fogsz, legalább egy olyan szolgáltatót keress ami megbízhatóan működik. Esetleg még biztonságos is, ha nem vagy paranoid megadni a telefonszámod a 2FA-nak.

2023. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem keresel inkább egy normális email szolgáltatót?
2023. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés, a kérdésre kell válaszolni!
2023. febr. 7. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
De én ezt válaszolom.
2023. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha olyan dolgot kérdezel, ami számodra negatív következménnyel vagy hátránnyal jár, akkor nem az a helyes hozzáállás hogy támogatjuk a rossz dolgot és abban adunk tanácsot, hanem elmondjuk hogy mi lenne neked kedvezőbb, hasznosabb.

A Freemail-re való átállásnak előnye nincs, hátránya van. Ettől függetlenül jogodban áll hülyének lenni. Majd ne gyere rinyálni, hogy két napja nem tudsz belépni és fontos üzenetet vársz, most mi legyen.

2023. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Attól, hogy lepontozol mindenkit még nem lesz ilyen lehetőség. Gratulálok az értelmi képességeidhez :D
2023. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Kijelölöd őket és továbbítod esetleg arra a címre? Jobb ötletem nincs sajnos nekem se...

Mivel különböző szolgáltatókról van szó, így nincs olyan, hogy csak "átmásolod". Tovább küldeni tudod esetleg őket, viszont ha csoportosan nem lehet, akkor azt is egyesével kell... elég szöszölős munka lesz.


Amúgy teljesen mindegy, hogy a kérdező most épp milyen levelező szolgáltatásra áll át, a probléma akkor is fenállna, ha gmailre térne át, nem? Én is jobban ajánlom azt, de a fontos leveleket attól még megértem, hogy valahogy "át akarja helyezni", de javítson ki valaki ha tévedek.

2023. febr. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!