Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A citromailért fizetni fog...

A citromailért fizetni fog valaki?

Figyelt kérdés

Én őszintén mondom döbbenten állok a fizetőssé válása előtt. Semmilyen extra szolgáltatást nem fognak adni a hirdetések eltüntetésén kívül. A webmail felülete évtizedekkel ezelőtt megrekedt a fejlődésben. Saját domainnel nem használható. Spam szűrés vacak.


Ezért komolyan fizetni fog valaki? Miért?



2023. febr. 7. 21:07
A kérdező szavazást indított:
Van citromailem, fogok érteni fizetni
Van citromailem, de nem fogok érte fizetni
Nincs citromailem, de látom értelmét a fizetésnek
Nincs citromailem és elképzelni sem tudom, hogy bárki fizetne érte
65 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Időseket jól lehúzzák vele.
2023. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Gyakorlatban kinyirták az egészet, lesz majd szép kis koppanás, hogy megvették az egészet, aztán hopp az emberek mégsem fizetnek érte.
2023. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem így van, ahogy írod, nem csak reklámmentes lesz, hanem teljesen lecserélik a szerverinfrastruktúrát, a kezelőfelületet, és mindenki kap 10 GB tárhelyet. Persze, ettől függetlenül én sem hinném, hogy túl sok előfizetőjük lesz.
2023. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Az év második felében nagyon nagyon sok kérdést fogunk látni, hogy Steam, nCore és egyéb ilyen-olyan fiókokba nem tudnak belépni és nem tudnak jelszóemlékeztetőt kérni, mert a citromail fiókjuk megszűnt.
2023. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
37%
2023. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Most aki Steamhez ilyesmit használt, arra nem tudok mit mondani.

Alap, hogy Hotmail/Gmail ha már úgymond relatíve stabil fiókot akarunk, ha meg picit paranoiásak vagyunk akkor Proton/Tutanota

2023. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

Hát érdekes ez... :D


Számomra már az fura, hogy eddig bárki használta. Pont az ilyen rendszeres belépésekhez sokkal jobb egy megbízható cím.


Tárhely is nesze semmi b+ jól. Csak összehasonlításként feleennyiből 100 GB-s Google tárhely van, fotók, Drive, beépített alkalmazásokkal. De még ingyen is 15 GB

2023. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Használja egyáltalán valaki?
2023. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Megbízható email címeken mit értünk? Főleg magyart kérdezem. Érdekel.


A hírt nem olvastam el, hogy miért lesz fizetős, de kész vicc. Mintha valami szuper fiók lenne vagy valami, holott a felülete éve is gagyi volt. + Amit itt is írtak: Ki használja?

2023. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem inkább akarják kivéreztetni az egészet minthogy arra számítanak hogy fizetni fognak érte. Már most alig használják, hát még ha fizetős lesz. Utána meg tudják lépni hogy nem éri meg ezért megszüntetik az egészet. Amit szerintem alig fognak hiányolni.
2023. febr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!