Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Onlyfans feliratkozás hogyan...

Onlyfans feliratkozás hogyan zajlik ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Van egy tartalomgyártó, akinek most limitált ajánlata van. 14 napig fel lehet iratkozni ingyen. A kérdés az lenne, hogy ha lejár ez a 14 nap, akkor tudom-e törölni a feliratkozást, vagy az első törlés előtt mindenképpen megújul és tutira fizetni kell majd.

[link]



2023. febr. 9. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Fizetési idő előtt lemondod, de azt hiszem vmi alapdíjat úgy is kell fizetni
2023. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem és az oldalon ez hol található? Mert mindent végignéztem, de először csak a megújítás jelenik meg.
2023. febr. 9. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

"Fizetési idő előtt lemondod, de azt hiszem vmi alapdíjat úgy is kell fizetni"


Nem kell ilyenkor fizetni. Akkor von le a rendszer egy minimális összeget fixen, amikor hozzáadod a bankkártyádat a profilodhoz.


"Értem és az oldalon ez hol található?"


Ha az illető oldalát megnyitod, akkor látod, hogy meddig vagy feliratkozva és ott lesz még egy lemondás, vagy újra feliratkozás gomb. Szerintem ha ingyenes időszakban csatlakozol, akkor alapból nem leszel úgy feliratkozva, hogy ha lejár a 14 nap, akkor pénzt vonna le tőled.

2023. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Keresel wgy fórumot ahova az OF tartalmakat töltik fel ingyen és... :)
2023. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

wgy fórum? Mármint?

Estleg tudnál ajánlani/linkelni egy ilyet? :D Akár priviben is.

2023. febr. 9. 16:38
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy ilyet találtam. Ebből több hasonló oldal is van. Letölteni sajnos nem engedi. A fájlokat a Fileshare nevű oldalon tárolja. De a letöltéshez kell egy reCAPTCHA megerősítés, amit viszont csak úgy enged tovább ha teljesül az oldal által megszabott feltételek egyike. Ez általában egy fizetős oldalra való regisztárció

Ilyen esetben mit lehet tenni?

Pl: [link]


[link]

2023. febr. 9. 17:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ne lopj, ha nem értesz hozzá. Ingyen miért nem jó, legálisan? :D Ne legyél már szerencsétlen, főleg hogy fent már ott van a válasz.
2023. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te értel hozzá? Akkor oszd már meg kérlek :D
2023. febr. 9. 20:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!