Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Citromailes emaileket csoporto...

Citromailes emaileket csoportosan tovább lehet küldeni másik email címre?

Figyelt kérdés

A citromailes fiókom meg fog szűnni, viszont van rajta kb. 200db email, ami nekem kell, azt tudom, hogy egyenként tovább lehet küldeni másik fiókra, de 200 emailt elég szívás lenne egyenként átküldözgetni.

Nem lehet egyszerre továbbítani?


2023. febr. 9. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
nem
2023. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Mivel a Citromail kezeli a postafiók IMAP-protokollon keresztüli elérését, ezért IMAP-alapú e-mail kezelő célszoftverrel - ilyen például az IMAPsync [ [link] ] vagy az IMAPSize ( [link] ) - letöltheted a saját gépedre vagy átmásolhatod más IMAP-protokollt kezelni képes postafiókba.


Az IMAP-alapú postafiókbeállítások elérhetőek a Citromail Gyakran intézett kérdései ( [link] ) között:

"Ha az IMAP letöltést választod:


felhasználónév: a @citromail.hu előtti rész!

jelszó: jelszavad

IMAP szerver: imap.citromail.hu

port: 143

titkosított: 993*


*Csak akkor szükséges, ha leveleidet titkosított kapcsolaton keresztül szeretnéd elérni. Alapesetben használd a 143-as portot!"

2023. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Én úgy vettem észre hogy nem lehet, mert egy adott levelet kell megnyitni és azon belül jön fel a "továbbít" funkció.

Nekem kb 300 levelem volt rajta, én szépen egyesével átnéztem mi a fontos és mi nem. Ami fontos volt azt egyesével átküldtem a másik email címemre.

Ez van sajnos. Szívás.

Mások könyvet olvasnak én meg a 10 évvel ezelőtti szerelmes leveleimet. :)

2023. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
... vagy használsz valamilyen levelezőprogramot, pl. Thunderbird. A #2 által említett IMAP protokollal le tudod tölteni a leveleket, és akár másik postafiókba fel is tudod vele tölteni.
2023. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Sikerül,
2023. febr. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Sikerült?
2023. febr. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
En ssjnos nemértem a 2 választ
2023. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!