Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új e-mail címet szeretnék, át...

Új e-mail címet szeretnék, át lehet oda valahogy irányítani a leveleket a régiből?

Figyelt kérdés
Freemailes e-mail címem van, és elegem lett abból, hogy szinte sose enged belépni a rendszer, folyton hibaüzeneteket ír, elnyeli a leveleimet stb. Szeretnék egy megbízhatóbb helyen új e-mail címet nyitni, viszont ezt a régi címet évek óta használom, nagyon sok helyen megadtam mint elérhetőséget, számon se tudom tartani, hány helyen, rengeteg ember tudja, hogy ide lehet nekem írni, úgyhogy elég bonyolult lenne mindenhol kijavítani. Lehet olyat csinálni, hogy a régi címre érkezett leveleimet átirányítani egy új címre? Ha igen, hogy kell? Vagy esetleg valami más ötlet, hogy hogy oldjam meg ezt az e-mail címes problémát?
2010. okt. 4. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Át lehet. Én is pont ezen okok miatt csináltam gmail-est. Beállításoknál ott van az átirányítás. Hadd ne keressem ki lépésről-lépésre, meg fogod találni:)
2010. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a Freemail-es rendszert nem ismerem, de pl. a Hotmail-nek, vagy a T-email-nek van átirányítás opciója: csak meg kell adni a másik e-mail címet és mennek oda a levelek.
2010. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van a freemailnek is.
2010. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És ez mindig át fogja küldeni a leveleket, vagy csak egy bizonyos ideig?
2010. okt. 4. 21:14
 5/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Mindig.

Nekem is van régről freemailes címem, mindig átjön minden a gmailre, csak arra kell ügyelni, nehogy inaktivitás miatt megszűnjön a régi. (néha be kell lépni)

2010. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!