Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozzilla Firefox 3-at használo...

Mozzilla Firefox 3-at használok mivel az a legújabb gondolom ismeri mindenki. A böngésző eszköztár ahová az URL-t írjuk minden 1-es oldal után marad ott egy sor. Ki lehet ezt valahol kapcsolni?

Figyelt kérdés
Azt hogy lehetne megoldani hogy ott csak az legyen amit Én beírok mint pl. www.myvip.com? Mert ott van minden szarság google keresés, től a sz.rig!
2008. dec. 27. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Nézet > Eszköztárak > Testreszabás.. menüpont, és huzigáld le ami nem kell.
2008. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ok! De nem voltam szerintem érthető!

Tehát ahová beírjuk a böngészőbe mint pl. www.gyakorikerdesek.hu Na itt ha mondjuk goglebe beírok keresést és megnyitom az oldalt akkor is lessz ott ilyen cím nem úgy mint a mozzila régebbi változatainál. meg ha mondjuk myvip-et írok be mért ír több ilyet be mért nem csak 1 et mint a régiek?

2008. dec. 27. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Eszközök/Beállítások/Adatvédelem/Előzmények megőrzése...elöl pipa ki.
2008. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1000 Köszönet a 2. válaszolónak!
2008. dec. 28. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!