Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jelenik meg a...

Csicsky kérdése:

Miért nem jelenik meg a YouTube-n a hozzászólásom?

Figyelt kérdés

Egy videóhoz írtam hozzászólást a YouTube-n. Elküldtem, meg is jelent, de amikor az oldalt újratöltöttem, már nem jelent meg. Ezért még egyszer beírtam és elküldtem, de az újratöltés után most sem jelent meg. Ellenben a videó alatt kiírta, hogy 2 hozzászólás, miközben semmi sem volt látható. A hozzászólások írása nincs letiltva (egy videó sorozatról van szó, az előző részeknél is írtam és ott rendben megjelentek és most is ott vannak). Egy másik videónál is megpróbáltam ezt (volt ott már több bejegyzés), ott rendben megjelent, sőt, ennek a mostani videósorozatnak egy másik – régebbi epizódjánál is megpróbáltam és ott is rendben megjelent.

Mi lehet a hiba? Megmondaná valaki?



2023. febr. 16. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van beállítva, hogy a feltöltőnek előbb jóvá kell hagynia a kommenteket.
2023. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De semmi ilyet nem írt ki. Csak nem jelenik meg, de közben meg regisztrálja, hogy hány hozzászólás érkezett.
2023. febr. 16. 14:07
 3/8 anonim válasza:
51%
Lehetséges, hogy olyan szavakat használtál, amik miatt a YT úgy ítélte meg, hogy ellenőrzésre szorul a videós által. Ha jóváhagyja, megfog jelenni a hozzászólásod.
2023. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te nem látod még úgy van, ahogy írtam.
2023. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez lett volna a kommentem:

A Gyakorikérdések.hu weboldalon a kezdő írók szoktak véleményt, kritikát kérni a Wattpadra feltett írásaikra. Ezekből általában csak egy-két fejezet van fenn és gyakran amolyan „nyers“ formában, csiszolatlanul, tele hibával. Meg is kapják érte ami jár, és bizony nem egyszer előfordul, hogy az illetőnek teljesen elveszik a kedvét a további írástól. Én nem szoktam az írásaikat véleményezni, ill. kritikát mondani róluk, ellenben azt csinálom, hogy kiválasztok belőlük egy részt, vagy akár az egészet, ha csak egy rövidke írásról van szó és átírom abba a formába, ahogy annak ki kellene néznie (mármint szerintem), és esetleg röviden elmagyarázom, ha kell, hogy mik voltak azok a hiányosságok, amiknek a kiküszöbölésére törekedtem, amikor ezt a formát választottam. Így a saját írásukon keresztül van lehetőségük látni, hogy per pillanat hol tartanak az írástechnika terén, oly módon, hogy egyszerűen összehasonlítják a két írást. Ez a módszer nagyon jól bevált (eddig még egyszer sem váltott ki negatív reakciót), csak sajnos ezt nem tudom bármilyen írással megcsinálni, mert nekem is rá kell hangolódnom a témára és azonkívül ez nagyon munka- és időigényes.

Most akkor ebben a hozzászólásban a YT-nek mi nem tetszhetett?

2023. febr. 16. 14:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Már írtam a feltöltőnek is és válaszolt is. Azt írja, hogy ő sem látja a kommentet és nem jelzett neki a rendszer, hogy valami jóváhagyásra várna. Azonkívül most még külön be is állította, hogy a YT még véletlenül se alkalmazzon moderációt, de így sem jelentek meg. Akkor ezek szerint a YT-nek nem tetszett valami, mert a feltöltőnek meg tetszett a hozzászólásom (elküldtem neki e-mail-ban). Most akkor a kérdés, hogy mi lehetett az, ami nem tetszett a YT-nak? Mert enélkül nem tudom, hogy most mi a teendő.
2023. febr. 16. 15:09
 7/8 A kérdező kommentje:

Na, már sikerült rájönnom, hogy mi nem tetszett a YT-nak. A hozzászólás első mondatával volt baja. Miután ezt átírtam a következő módon: "Egy közismert kérdésfeltevő oldalon a kezdő írók szoktak véleményt, kritikát kérni egy írói platformra feltett írásaikra.", ezt már hajlandó volt elfogadni és megjeleníteni.

Inkább nem fogom kommentálni a YT hozzáállását.

2023. febr. 17. 11:10
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 nem csak a ytn van ez a jelenség, pl itt gyakorin sem szeretik ha hírdetsz más platformokat (leírod a nevüket), de fb-n is volt már rá példa hogy, valami nem ment át a szűrőn. Ez van, ilyen világban élünk.
2023. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!