Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megváltozott a telefonszámom...

Megváltozott a telefonszámom és nem tudok belépni a gmail-es postafiókjaimba, így átállítani sem tudom a tel.számot, hogyan menthetném meg a régi mail címeimet?

Figyelt kérdés
Van két gmail-es mail címem. Asztali gépemen újabban Linux rendszer van, azóta nem tudok belépni a mail fiókjaimba. Mindkét mail-nél a másik a biztonsági ellenőrző cím, ahová megerősítő üzenet jön, ha bejelentkezek, de a telefonszámom megváltozott és nem lehet átírni, amíg nem lépek be, csak a régi számra küldené sms-ben a kódot. Sakk-matt! Létre kellett hoznom egy új mail címet az új telefonszám megadásával. Pótolhatatlan üzenetek vannak a két régi mail-fiókban, hivatalosak is. Hogyan tudnék újra belépni a régi fiókokba? A segítség menü lépései mind ugyanoda vezetnek, hogy kódot akar küldeni a régi tel.számra, illetve üzenetet a másik mail-re, ahová ugye szintén nem tudok belépni, mert ott sem jó már a telefonszám. Mit tegyek?

2023. febr. 16. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Most már semmit. Akkor kellett volna megváltoztatni a számot amikor még be tudtál lépni.
2023. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

"Mindkét mail-nél a másik a biztonsági ellenőrző cím"

Hát, gratulálok...

2023. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
De miért nem kértél számhordozást? Próbáld utólag a szolgáltatónál személyesen, hátha megcsinálják..., egy próbát megér.
2023. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2-es: Köszi a gratulációt. Igazán sokat segítettél. Mégis, hány mail címe legyen egy embernek? Huszonöt? Vagy adtam volna meg egy idegen mail címét??

3-as: Nem lehet a számhordozást 1 év után megcsinálni, a Telekomnál meg pláne nem. Céges csomag, azóta költöztem, a lakcímek sem egyeznek, aminek stimmelnie kell a számhordozásnál.

2023. febr. 16. 18:53
 5/12 lali51 ***** válasza:
100%
Hívd fel a telefonszámot,és kérd a számtulajdonos segítségét!
2023. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Felhívtam, de még nem adták ki másnak a régi számot, ezen a számon előfizető nem kapcsolható.
2023. febr. 27. 17:03
 7/12 andraskavalecz válasza:
Szia. Ha be tudsz lépni az már jó. A telefonszámot is meg tudod változtatni attól függetlenül, hogy a régi számod már nincs meg. A beállításoknál a kereső sávba írd be, hogy "Helyreállítási telefonszám", ki fogja dobni a régi számod és ott a szerkesztés ceruzára kattintva átírva az új számodra, arra fogsz kapni egy megerősítő jelszót és sikerülni fog. Sok sikert, nekem sikerült, ugyanez volt a problémám!
nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De nem tudok belépni, pont azért, mert a régi telefonszámra (=régi SIM kártya) küldi a megerősítést, amit nem kapok meg, így belépni sem tudok... Sakk-matt.
dec. 27. 18:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Sikeresen kitártad magad.


A telefont mikor hozzáadtad hitelesítőnek (SMS kód ) akkor felkínált 10db egyszerhasználatos helyreállítási kódot azt letöltötted, elmentetted? Ezek a kódok pont az ilyen esetre használhatók.


Egy próbát megér ha még nem oldottad meg, de lehet ez sem segít.


[link]

jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyszer használatos helyreállítási kódot? Erről még nem hallottam, ilyet még nem láttam. Azóta van új mail címem, ilyen egyszeri kódot nem kaptam.
jan. 31. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!