Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a tökömért nem enged be a...

Saavedro kérdése:

Mi a tökömért nem enged be a gmail, mondván 'Nem adott meg elég információt a Google számára ahhoz, hogy igazolja, valóban Öné a fiók.'???

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag mindent megadtam:


- megadom a gmail-jelszavamat


- ezután akar küldeni egy ellenőrző kódot egy mobilszámra - na EZ a mobilszám az egyetlen ami nem létezik, tehát ezt nem tudom beírni


- rányomok, hogy próbálkozás máshogy - erre feljön egy általam előre megadott kérdés


- erre is jó választ adok - erre küld egy másodlagos e-mail címemre eg ellenőrző kódot


- belépek abba az e-mailembe (tehát itt IS tudom a jelszót)


- beírom az ellenőrző kódot


- majd erre elkezd sápítozni, hogy hát nem tudja, hogy tényleg én vagyok-e az


Hova lehetne ez ügyben írni?


2023. febr. 19. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
support@google.com
2023. febr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz szépen
2023. febr. 20. 08:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Hallod, nincs is ilyen e-mail cím
2023. febr. 21. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Tán csak nem hiszed hogy egy olyan nagy cég mint a G foglalkozik egy olyan kis emberrel mint Te ?
2023. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, de egy robot válasz, vagy valami help request felület jó lenne, hogy mit tudok csinálni. Azért ez egy olyan dolog, aminek van konkrét hibakódja, nem egy nagyon egyedi hiba. Ha az lenne, nem létezne másodlagos e-mail verifikáció, meg kérdezz-felelek verifikáció. Jelen esetben is megvan rá a lehetőség, csak nem működik.


És a steam is egy nagy cég, de foglalkoztak a problémámmal, konkrét választ, megoldást adtak. Ott még csak nem is robot válaszolt, de ezt nem is várom el (ott sem és itt sem).

2023. febr. 21. 21:09
 6/6 NTBS ***** válasza:
0%
Mert valami nem stimmel.
2023. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!