Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Ön kapcsolata nem privát...

Az Ön kapcsolata nem privát hibát hogy tudom megszüntetni?

Figyelt kérdés
Hogy tudom ezt megszüntetni? Általam sűrűn látogatott weboldal (igazából mindegy mi rendelni szoktam tőlük) a mai napon ezt dobta fel. Win 10 Chrome de más böngészőbe is ezt írja. Telefonom is ugyanez. Óra pontos töröltem az összes cookiekat meg mindent nod32 semmit nem talált. Windows frissítések napra készek a chrome szintén meg a többi böngésző is. Routert újra indítottam. Mit tudok csinálni még? Köszönöm előre is a segítségeteket!
2023. febr. 24. 21:57
1 2
 11/11 xp ali ***** válasza:
95%, hogy csak lejárt a certjük. Megesik. Megújítják és jó lesz. Te semmit sem tehetsz, max jelzed nekik. Mindenesetre én addig nem rendelnék, amíg meg nem javítják. Azért nem, mert esetleg nem (csak) lejárt, hanem más baja is lehet az oldalnak.
2023. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!