Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik az utorrentem?

Miért nem működik az utorrentem?

Figyelt kérdés

Töltök egy filmet már 3.napja, és eddig nem volt semmi baja.Amikor tölti a filmet egy zöld nyilat mutat,viszont ma megváltozott pirosra és nem akarja tovább tölteni.Megnéztem azt is, hogy van-e elég hely, és igen.

Mit csináljak vele, hogy újra működjön??? Ha nem voltam elég érthető, akkor elmagyarázom mégegyszer!


2010. okt. 5. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nézd meg, van a seeder.
2010. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elmagyarázod?:)
2010. okt. 5. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom kell lennie egy olyan oszlopnak, hogy seed vagy seeder, ott milyen szám van? Ha 0, akkor halott torrent (esetleg várhatsz még vele, hátha egyszer valaki fellép, de inkább töröld, és tölts le egy másikat)
2010. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, 0-át ír,de akkor már el se birom indítani?
2010. okt. 5. 20:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja meg:miért állt le?Eddig simán ment.
2010. okt. 5. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs seeder az azt jelenti, hogy nincs senki, akinek teljesen megvan a torrent. Mikor pl 80%-nál járt az a letöltő, akinek a legtöbb százaléka volt, akkor a seeder (akinek 100%-a van) kitörölte a torrentet, innen kezdve a 80%-os nem tudott letölteni, de mivel benne hagyta a torrentet, így feltöltötte az összes nála lévő adatot, így kb mindenkinek 80%-os lett a letöltöttsége, de senkinek nem jött tovább, hiszen nincs kitől, te beléptél, neked is csak a meglévő 80%-ot tudták elküldeni, a maradék pedig senkinek nincs meg, ezt nevezik halott torrent-nek.

A történetet pedig csak azért írtam le, hogy nagyjából értsd miért töltött eddig jól, és innentől miért nem tölt.

Tölts le egy másik torrentet, ugyanevvel a tartalommal, vagy várj, hátha valaki mégis beáll seedelni (inkább az első)

2010. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aham.Azt hiszem értem.Köszi szépen!
2010. okt. 6. 08:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Még valami...Próbáltam másik filmet letölteni,de mind megáll. Ezt utorrentel töltöttem,és ha letölteném a bitorrentet akkor működne, vagy keressek egy másik oldalt ahol lebírnám tölteni a filmet???
2010. okt. 15. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!