Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy csinálta a csajom hogy a...

Hogy csinálta a csajom hogy a messenger azt mutatta hogy egész este elérhető?

Figyelt kérdés
Megpróbált hülyének nézni de nem jött össze már harmadszor játszotta azt el hogy egész este elérhető állapotot írt neki messenger kb 4órán keresztül aztán hajnalban írta bocsi bealudtam szöveget, tudom hogy hazudott mással volt már ki is dobtam. De arra lennék kíváncsi hogy szerintetek hogy csinálta hogy végig élérhető állapotot mutasson neki? Nem egy számtek zseniről van szó azt hozzá teszem ja és három este kivételével mindig normálisan müküdött neki a messenger ahogy kell
2023. márc. 2. 08:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Ha már úgy is szakítottál vele, akkor nem mindegy?

Amúgy lehet, hogy tényleg bealudt, a telefonon úgy maradt a Messenger, és akkor azt jelezte, hogy elérhető. Vagy a Facebook maradt úgy. Bármi egyéb oka lehet, a nagyim is nyitva hagyta a Facebook alkalmazást, ami a háttérben futott, ő a kertben ügyködött, a telefonja a nappaliban volt az asztalon már legalább 3 órája, a Messenger pedig azt mutatta, hogy elérhető.

2023. márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak ennyi miatt végetvetsz a kapcsolataidnak, akkor attól tartok, hogy soha nem lesz tartós kapcsolatod.
2023. márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hazudott megcsalt mással volt nem kell itt védeni lebukott, át akart vágni de nem jött össze neki csak az érdekelne hogyan csinálhatta szerintetek
2023. márc. 2. 08:43
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Képzeld, egyik éjjel jópár óráig nem tudtam aludni és - bár nem Messenger-ben de más chat-alkalmazásban - néztem ki érhető el.

Egyik családtagom egész éjjel elérhető volt, közben meg aludt.

Manapság ilyen félreértésektől hemzseg a net.

2023. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha én feloldva hgyom a telómat, belépve a Messenger-be, majd elalszom, engem is elérhetőnek fog mutatni.

Számos netes alkalmazás csinálja, hogy hiába lépsz ki belőle, elérhetőnek mutat.

2023. márc. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező: bár ez nem az a kategória, de a problémákat megbeszélni érdemes.

Te kreáltál egy elképzelést, elgondolást, ez alapján cselekedtél, holott a valóság teljesen más lehet, ahogy előző válaszokból is láthatod.

2023. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
A csajod simán megcsal! Közben mással messengerezett!
2023. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Meg akart alázni azzal, hogy azt mutatta elérhető! Ennyi! Te meg beszoptad, mert itt sírsz, ahelyett hogy más csaj után néznél!
2023. márc. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

#7:

Ez biztos ilyen netes dolog, amikor is ha már ránézel egy másik ember Facebookjára, akkor már meg is van csalva az illető. A szakítás pedig a letiltásban ki is merül.

2023. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nevetséges hogy ti is őt véditek a kis ártatlant aki össze vissza próbált hazudni mindent
2023. márc. 2. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!