Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtuberól nem lehet semmily...

A Youtuberól nem lehet semmilyen videót letölteni már?

Figyelt kérdés

Eddig Youtube y2mate programot használtam, tegnap még tudtam használni, de most nagyon nem akarja letölteni, mert az írja An error has occurred. Please try again!, mindegyiknél ezt írja, próbáltam másik oldalakon is, sikertelen, komolyan nem lehet már letölteni Youtubéról semmit legálisan?


A legálisan azért írtam bele mert az oldal szabálya miatt letörli ezeket a kérdéseket.



2023. márc. 3. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, lehet-e itt ilyet megosztani, szóval inkább privát, de tudok egy mindig működő módszert a videók letöltéséhez.
2023. márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
yt-dlp: [link]
2023. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
torch browser-el a videók nagy részét kapásból leszeded mp4-be (nem csak yútúbosat)
2023. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően van legális program rá, a 4K video downloader:

[link]


Ebbe csak bele kell másolni a videó url-jét és le is szedi. Mivel a program legálisan forgalmazott program és használhatod legális videóletöltésre is (azaz ismerősöd engedélyezte, hogy leszedd a videóit), így ez nem tiltott.

2023. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
youtube-dl
2023. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
De le lehet. A kérdésed miatt pont most töltök le egy videót...
2023. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!