Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek lesz valaki...

Szerintetek lesz valaki Magyarországon aki előfizet a citromail levelező szolgáltatóra?

Figyelt kérdés

2023. márc. 6. 18:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Igen, elég fura dolog. Mennyi is, havonta 2000Ft? Szerintem nem.
2023. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
65%

1# Indamail is az lesz:


Március 28-án egy új e-mail szolgáltatást indítunk el. Az alábbi listában az új e-mail szolgáltatás néhány előnyét gyűjtöttük össze:

E-mail, hirdetések nélkül: A webmail szolgáltatásban, illetve a weboldalon többé nem jelennek meg hirdetések!

Modern webmail: Asztali gépen és mobil eszközökön egyaránt elérhető!

Stabilitás: Közel 100% szolgáltatási idő.

10 GB tárhely: Többé nem okoz gondot a megtelt postafiók!

IMAP/SMTP: Bármilyen modern app/e-mail program használható.

E-mail védelme: Az e-mailekben szereplő adatokat nem használjuk fel hirdetési célokra.


Előfizetési rendszer bevezetése

A megfelelő, minőségi szolgáltatásnyújtás biztosítása nem megoldható a hirdetésekből származó bevételből, ezért egy előfizetési rendszert vezetünk be. Ez egyben azt jelenti, hogy a Indamail további használatához május 3-ig aktiválnod kell előfizetésedet.

A szolgáltatás ára 2 000 Ft/hó; negyedéves vagy éves előfizetés választása mellett. Az első három hónapra 80% kedvezményt adunk az előfizetés árából. Március 28-át követően bővebb információkat küldünk a változásokról és lehetőséged nyílik előfizetésed aktiválására.

2023. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
1000-ből 1 lehet.
2023. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
#2: a legjobb, hogy ezeket a fantasztikusnak eladott szolgáltatásokat a legtöbb ingyen is tudja, nagyobb tárhellyel. A reklámot nem, de azt úgyis blokkolod.
2023. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Valaki biztos, de max 5 ember körül
2023. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 DK-s ***** válasza:
78%

A citromail öngyilkos lett. Ki az az id'óta, aki nulla szolgáltatási színvonalért fizetni fog? Én eddig citromail-es voltam.


Voltam.

2023. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%

#2 Szánalmas, mind a két próbálkozás (Inda és Citrom) bukás lesz.


Nem is értem a külföldi céget akik megvásárolják a Citromailt, ennyit füveznek az igazgatók náluk? Mert konkrétan semmit sem kapnak a pénzükért.

2023. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak egy piackutatást kellett volna csinálni, és felmérni a fogadtatását egy ilyen dolognak. Norvégiából, vagy a nyugatról, teljesen más gazdasági és szociális környezetből így vakon azt gondolni, hogy ami ott működik majd itt is fog, jó nagy kockázatvállalás volt. De lehet még így is több felhasználóval indulnak el, mintha nulláról lépett volna a piacra egy fizetős e-mail szolgáltató.
2023. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 DK-s ***** válasza:
82%

#8-nak:


Aki a citromail-re előfizet, az egy "címeres ökör".


2006 óta voltam citromail-es, és csak megszokásból használtam egészen mostanáig. Okostelót nem használok, és az igényeimet kielégítette. De az elmúlt 16 évben semmi újítás nem történt, legfeljebb annyi, hogy kicsit növekedett a tárhelyed, és 2Gb-ig óriásfájlokat is küldhettél, és fogadhattál. De ha óriásfájlt kaptál, azt megnyitni már nem tudta, csak a szolgáltató külső tárhelyéről tudtad letölteni, és a gépeden megnyitni.


Megnéztem az új külsőt. Semmi új. Ugyanaz a monokróm kinézet, ugyanaz a DOS-os időket idéző karakter-formátum.

2023. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%
Én annak a cégnek a döntéshozóinak a képét lesném meg mikor majd rádöbbennek, hogy a nagy ötletük, hogy jajj tegyük fizetőssé, majd mindenki fizetni fog, hogy maradhasson alapon várják a hatalmas bevételeket aztán koppannak, hogy nem itt fognak bankot robbantani.
2023. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!