Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a képtörést...

Hogyan tudom a képtörést megszüntetni?

Figyelt kérdés
A TV közszolgálati HD csatornáin (pl. M1, M2, DUNA) a kép állandóan törik. A HD nélküliek jók. Samsung TV-m van, vagyis ebben nem lehet a frekvenciát átírni mint az LG-ben. DIGI-s vagyok.

2023. márc. 7. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A közszolgálati TV nálam nem törik. De pl a Spektrum és a többi kicsi szokott néha. Mindiges vagyok.
2023. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2023. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 4iG nevű banda a bűnös. Amíg Digi volt (ma már csak a nevet bitorolják, hogy rá tudjanak fogni minden hibát, meg visszamenőleg tízmilliókat tudjanak behajtani rajtuk) alig volt probléma a szolgáltatással. A NER (4iG) visszafejlesztette és azonnal árat emelt.

Mostanában már a telefonos kapcsolatban is kimaradások/szakadozások vannak. Következik a mobil rendszer és az internet, meg az újabb áremelések...

2023. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!