Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore problémám akadt, ugyanis...

Ncore problémám akadt, ugyanis nem tudok belépni a kétlépcsős azonosítás miatt , hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Súlyos ncore problémám akadt, ugyanis nem tudok belépni a kétlépcsős azonosítás miatt. Új telóm van, a régit persze legyalultam és eladtam, így most az Authenticator app-ban nincs meg az ncore fiók, tehát sehogy nem tudok számot generálni. Hogy a csudába lehet ezt megoldani? Olvastam olyanokat, hogy sehogy, új account, meg itt talán valaki írta, hogy az ncore törli a fiókot, és pár héten belül visszaállítja :F ncore-nál hol, kinek kéne írnom egyáltalán, mert a bejelentkezési oldalon nincs semmi kapcsolat. Rohadt sok TB feltöltésem van, szóval nem szeretném ha elúszna a fiók :(

2023. márc. 12. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Nincs arányszámítás az oldalon, így nem számít mennyit töltöttél fel.


Wiki idézet az oldalról:

"A Staffnak nem áll módjában kikapcsolni a már beállított kétlépcsős azonosítást, biztonsági okok miatt. Sem a meghívó kérésére, sem a felhasználó kérésére nem fogjuk kikapcsolni ezt a funkciót. A tartalék kódok elvesztése a fiókod elvesztésével járhat!"

2023. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ncore@ncore.pro

webmaster@ncore.pro

Hátha

2023. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos valóban nem fogják kikapcsolni.

Ha elmentetted a tartalék kódokat, akkor próbáld megkeresni őket, és ha bejutsz, akkor kapcsold ki majd be a kétlépcsőst, és az új hitelesítő kulcsot add meg a mostani telefonodon, és javaslom, hogy mentsd el.

2023. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!