Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook hitelesítő belépőkó...

A Facebook hitelesítő belépőkódot kér bejelentkezés után, azonban ezt nem tudom elérni. Teendő?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán az email szerint Vietnámból valaki feltörte a facebook fiókomat. Ezzel még nincs is semmi baj, pár kattintással vissza is szereztem, és áthelyeztem a fiókomat egy másik email címemre. Jelszót megváltoztattam, elfogadta, bejelentkeztem, és kidobott egy oldalra, ahol kéri a bejelentkezési kódomat. Ezt két helyről írja, hogy megszerezhetem, A: vagy egy külső hitelesítő alkalmazásról(ilyenem nekem nincs, vagy ha volt is, az jó sok készülékkel ezelőtt, és fogalmam sincs, hogy hol lehetett), vagy B: A facebook alkalmazáson a fiókomon keresztül a beállításoknál a kódgenerátornál.

Na már most a probléma, hogy az összes platformról ahova be voltam jelentkezve facebookkal ki lettem dobva, gondolom az email cím megváltoztatása miatt, emiatt ezt a kódgenerátort egyszerűen nem érem el.

Telefonon még annyi üzenetet ír, hogyha kód újra küldésére megyek, hogy SMS-ben elküldik, de ez az SMS nem érkezett meg, már 3 órája próbálgatom. Onnan gondolom, hogy aki feltörte a fiókomat nem változtatta meg a telefonszámot, hogy ha azzal keresek rá a fiókomra, akkor kiadja.

Még egy dologgal próbálkoztam, hogy megadom nekik valamelyik személyi okmányomat és az email címemet, hogy engedélyezzék, de mikor 2x próbálkoztam, egyszerűen nem küldte el az adatokat, holott hagytam 20 percig tölteni, mind telefonon, mind laptopon. Most már ez a lehetőség egyáltalán nem működik, hibaüzenetet ír ki az oldal.

Kezdek eléggé tanácstalan lenni, nem tudom, hogy még mit tehetnék. Élő support elérhetőséget sem találtam, hogy segítséget kérjek.

Remélem tud valaki nekem segíteni ez ügyben.



2023. márc. 13. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:

A megoldas uj facebook regizes. Ahova pedig facebookkal regiztel, regizzel ujra egy masik email cimmel es jelszoval.


Es a tovabbiakban

soha sehova ne regizz, azaz lepjel be facebook fiokkal. Megfizetted a kenyelem arat!

2023. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!