Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Webáruházat kellene indítanom...

Webáruházat kellene indítanom (a műszaki vagyok, nem az eladó). Melyik platformon lehet 200 000+ terméket képpel leírással csv-ből xlsből hasonlóból feltölteni?

Figyelt kérdés
Opencartot és egy fizetett szolgáltatóét néztük. Az Opencart-nál nem találtam beépített import lehetőséget.

#webáruház #Sok cikkszám
2023. márc. 25. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Opencarthoz van xls import/export plugin, én azzal csináltam, bár az nem most volt, hanem 2018 környékén.
2023. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahhoz ismerni kellene a lista felépítését.

Számtalan megoldás van, 100% tökéletes nem biztos hogy lesz.

Mi egy prestashop-hoz egy programot használtunk, prestashopmanager

és ezzel szinkronizáltuk az adatbázist.

Ezzel kezeltük a termékeket, így nagyobb frissítés esetnén nem volt gond az adatbázis különbözettel se.


OC-t nem ismerem de biztos ott is van lehetőség, bármire.

Össze kell hangolni de ezt csak akkor tudod ha már van kiválasztott shop rendszered.

Vagy ha egyedi akkor a készítőnek kell figyelnie erre.

Ha több nagykertől kapsz listákat na akkor van némi "káosz", mindíg van manuális javítás/szerkesztés.

2023. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!