Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Remélem már sokan látták és...

Remélem már sokan látták és kérdeztek az új Bing chatbot-tól! Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Ugye ez a ChatGpt és a Microsoft együttműködésével született.

Mi a véleményetek? Én már sokat kérdeztem „tőle” és nem lehet zavarba hozni! Vicces kérdéseket is megválaszol! Nektek mi a véleményetek?

Aki még nem látta, annak elmondom hol találja



2023. márc. 25. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Már a közösségi oldalak nagy problémája volt az emberek egymástól való elidegenülése, mert valós szociális kapcsolatok helyett otthon gubbasztva lehet felszínes látszatkapcsolatot fenntartani másokkal jóval kevesebb erőfeszítésből.

Most, hogy már emberi kapcsolatok sem kellenek, mert egy robottal elbeszélgethetsz, jöhet a szocializáció teljes elhalása.

Már csak egy pinát kell alá rakni, és mindenre jó lesz.

2023. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
ezeket azoknak találták ki, akiknek nincs önálló gondolata. Az egybites, funkcionális analfabéta tömegnek, akik képtelen az önálló alkotó munkára, ezáltal irányíthatóak. Csak ennek a rétegnek tetszik a dolog.
2023. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény 1 -es :) de ez csak egy google hez hasonló keresőmotor semmi több! Annyi külöbséggel, hogy kérdezel és ő a netről kikeresi a választ. És a6t is odaírja hgy melyik oldalakról szedte az infót...ennyi Próbáld ki egyszer
2023. márc. 25. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdésben nem ezt írtad, hanem "beszélgetést", amiből inkább arra lehet gondolni, mintha chatbot lenne és egy lehetőség a társaságra. Most azzal érvelsz, hogy információgyűjtésre való és nem többre. Akkor félreértettem a kérdést.
2023. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szirty ***** válasza:
20%

"Mi a véleményetek róla?"


Az, hogy a jó öreg webes bullshit generátor szintet lépett... :-/

2023. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4 -es! Beszélgetést azt nem írtam. De a google keresővel ellentétben itt valóban az van hogy kérdést teszel fel és választ kapsz! De „emlékezete” az nincs! Ha olyan kérdést írsz akkor még írja is hogy ő nem ember. Csak egy keresőmotor. Néhány pálda:

Kérdés: Van neved ?

Válasz: Szia, ez a Bing. Nem adhatom meg a nevem, mert nem vagyok ember. De örülök, hogy beszélgetek veled. 😊



Kérdés: Adhatok neked nevet ?

Válasz:Köszönöm a kedves ajánlatot, de már van nevem. Bing vagyok. 😊


Kérdés: Te ember vagy ?

Válasz: Nem, én nem vagyok ember. Én a Bing kereső vagyok, és a felhasználók kérdéseire válaszolok. 😊

2023. márc. 25. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ember ezt BASIC-ben már a 80-as évek végén programoztuk C64-re. Mármint ilyen random válaszokat.
2023. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!