Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet létrehozni online...

Hogy lehet létrehozni online szavazást valamilyen témában?

Figyelt kérdés

Van egy játékos közösség ahol szeretnék feltenni egy kérdést néhány válasszal.

Van-e olyan oldal ahol létrehozom a kérdést, egy kattintás részükről és kész?

Tehát semmi regisztráció és rögtön mutatja a százalékot mire hányan szavaztak.


A linket elküldöm mindenkinek privátban így aki akar az szavazhat. Viszont több száz emberről van szó így macerás lenne egyenként megkérdezni mindenkit.



2023. márc. 25. 19:53
 1/6 SIDLER22 ***** válasza:
100%
Google Forms szóba jöhet?
2023. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs a közösségnek valamilyen hivatalos online platformja? A népszerűbb közösségi oldalakba (Facebook, Twitter, Discord) már be van építve a szavazás funkció, csak létre kell hozni. Ezt publikusan meg tudod tenni, és nem kell privátban spamelni az embereket (ezt nem is szokás tolerálni, tilthatnak érte).
2023. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

FB, Twitter szerintem felejtős, én sem szavaznék ilyen helyeken. DC-t sokan nem használnak (én sem szeretem)


Viszont időközben találtam pár oldalt amit kidobott a kereső "online poll maker"-re keresve (először online vote-t írtam az nem jó) és ez pont olyan amit kerestem, regisztráció/név stb. macera nélkül lehet egyszerűen szavazást kiírni és csak azok látják akik megkapják a linket

2023. márc. 25. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Létezik ilyen
2023. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez régen IP alapú szűrést csinált, tehát egy IP-ről csak egy szavazatot lehetett leadni. Szavazáshoz nem kell regisztrálni.

2023. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt amikor felteszed a kérdést válaszd a "Szeretnél szavazást csatolni a kérdéshez?" pont alatt válaszd az "Igen"-t.. 🫠
2023. márc. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!