Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Apple music miért csinálja ezt?

Apple music miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Vannak zenék amiket lementek és tudom őket hallgatni mondjuk 2-3 hónapig, de volt olyan is amit 1 évig tudtam hallgatni aztán egyszer csak amikor elindítanám kiírja hogy ez a zene az ön régiójában nem elérhető

És ezt egyre több zenével csinálja

Ezeket utána már sehogy nem találom és hallgatni sem tudom

Erre valami megoldás?(azon kívül hogy ne apple music-on hanem más platformon hallgassam:))



2023. márc. 26. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbálkozz ezekkel:

[link]


Valószinoleg az van, hogy a régióban már nem érhető el az az adott dal, ezért nem látod.

2023. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja. Egy alkalommal végig mentem a listán, és újból hozzá adtam azokat számokat, de most megint ez van, és idegesítő. Pláne úgy, hogy fizetek is érte.
2023. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem feltétlenül az Apple a hibás itt. A zene kiadója tiltja le az adott zenét a régióban. Az Apple csak viszonteladó és a felületet adja. Ha a kiadó azt mondja, hogy Szandi albumait nem lehet Nigériában forgalmazni, mert csak, akkor te a nigériai AppleID-ddel nem fogod tudni hallgatni.

Azt lehet csinálni, hogy az AppleID-d régióját átállítod. De az meg annyira azért nem egyszerű.

2023. márc. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. De az az érdekes, hogy a könyvtáramban letiltja, viszont ugyanúgy rá tudok keresni, és újból hozzáadni, akkor ismét működik. De ezt nem csinálhatom a végtelenségig.
2023. márc. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy rámentem a vásárlásnál a régióra, és azt írta ki, hogy a váltáshoz először mondjam le a apple music előfizetésem. What? Ezek a szám letiltások meg amúgy is random módon történnek. Hol ez nem elérhető, hol az. Itt valami mással lesz a próbléma.
2023. márc. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezért mondom, hogy nem egyszerű a régió váltás :D Minden előfizetést le kell mondani, más appokban is, stb stb.

EGyszerűbb megoldás ha csinálesz egy máaik AppleID-t másik régióval.

De közben meg "eszembe" jutott valami: nem lehet hogy a felnőtt tartalom korlátozása van bekapcsolva?

2023. márc. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Nem.
2023. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!