Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a chatGPT...

Miért van az, hogy a chatGPT hosszabb szöveget állandóan félbehagy? Pl. csak egy receptet kérek tőle, és rendszeresen a mondat felénél félbehagyja egy adott idő után, de hibát nem ír ki.

Figyelt kérdés
Aztán hiába kérem, hogy folytassa, nem érti meg, vagy folytatja, de nem onnan, vagy közben átírja. Hiába mondjék, hogy visszaemlékszik, nem tud semmit folytatni, nem érti meg pontosan.

2023. márc. 28. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Túl van terhelve a rendszer 7/24. Illetve azt is figyelembe kell venni, hogy ha magyarul írsz neki akkor azt először angolra fordítja, keres, angolul megfogalmazza, majd magyarra fordítja.

Ha ezt egyszerre 100 millió ember csinálja, akkor néha megesik hogy beakad.

2023. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amíg villog a kurzor addig semmiképp, de hibaüzenet esetén is érdemes kivárni, mert néha azt vettem észre, hogy a szerveren tovább dolgozik a háttérben... Viszont az oldalfrissitésre már előjön a válasz. Azt is megfigyeltem, ha gyagyáskodik vele az ember, többször is elutasító választ kell, hogy adjon akkor is behuzza a féket és hátrasorol. Érdemes törölni a chat sort és újat nyitni.
2023. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem addig csinálta ezt, amíg be volt kapcsolva az angolról magyarra való automatikus fordítás. Kikapcsoltam, azóta tökéletesen működik (de ha magyarul írok neki, ő is magyarul ír vissza, csak nem fagy le közben)
2023. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!