Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rákattintottam erre a Lego...

Rákattintottam erre a Lego csalás linkre, viszont a megrendelésnél nem adtam meg az adataimat, hanem inkább kiléptem. Szerintetek lehet gond pl a Facebookomon érdemes lenne megváltoztatni a jelszót?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem adtál meg semmiféle adatot, nem indítottál el, nem telepítettél semmilyen programot, akkor elvileg nincs baj.

A jelszó illik megváltoztatni. Nem kerül semmibe. Kétlépcsős hitelesítés legyen bekapcsolva!

2023. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem telepítettél semmit, akkor nem
2023. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gond.
2023. ápr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legós baromság egy szimpla előfizetős lehúzás. A kártyaadatokra utaznak csak. Ott van apró betűvel, hogy havi megújuló előfizetésre regisztrálsz. Ha nem adtad meg a kártyaadatokat, akkor nincs gáz.


Az ilyen oldalakat amúgy érdemes jelenteni pl. Google felé, hogy mielőbb kártékony oldalként azonosítsa, illetve ha vannak ilyen eszközeid, el lehet floodolni kamu adatokkal, hátha túlterheli a szerverüket.

2023. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!