Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet binance-n pénzt...

Hogy lehet binance-n pénzt küldeni? több lenn

Figyelt kérdés

Tehát az oldalt: binance.com


Úgy értem a pénzküldést, hogy egy bizonyos oldalon csak kriptovalutával lehet fizetni (monero, bitcoin cash), 300 dollár értékben. Namármost, ezt ugy kell csinálni, hogy veszek 300 dollárért bitcoint, és igy kell majd elküldenem az adott félnek? de a bitcoin árfolyama folyamatosan változik, nem? lehet ha elküldöm már nem ér 300 dollárt...

A küldés módjánál kéne még segítség: tehát hogy kell elküldeni bitcoin cash-t egy másik félnek? (a bch cime megvan)



2023. ápr. 3. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne csináld, ha nem értesz hozzá! Nem tudom mit vettél kriptóért, de nekem átverés szaga van.
2023. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát akitől venni fogom, az mutatott bizonyítékokat (proof), tehát rendelkezik vele amit kinál. hogy el-e küldi végül, azt én sem tudom...
2023. ápr. 4. 16:32
 3/6 Képernyőkép ***** válasza:

Vonatkoztassunk el a Bitcointól.

Én valakivel megegyezek abban hogy valamit holnap 1000 Ft ért meg veszek akkor ugye akkor is 1000 Ft lesz ha addigra a dollár-forint dollár-euró vagy bármilyen árfolyam változik.


De ugye itt nem erről van szó hanem arról hogy 300 dollárnyi Bitcoint kér az illető. Ha te befizetsz Binancére 300 dollárt majd átváltod Bitcoinra akkor annak azonnal elkezd hullámozni az értéke ami lehet több és kevesebb. Előbb utóbb pedig jelentősen elmozdul valamerre 10% teljesen normális a bitcoinnal de annál több is gyakori.

Tehát ha nagyon pontosan annyit szeretnél fizetni akkor javaslok mondjuk 310 dollárt és ahogy megérkezik a Binancére azonnal átváltani és elküldeni. Ha biztosra akarsz menni akkor inkább 350 dollárt fizetsz be az néhány óra alatt jó eséllyel nem fog változni annyit hogy kevesebbet érjen. Lesz ugye a váltásnak is egy költségge meg majd a bitcoin utalásnak is, emlékeim szerint ezt 10 dollár plusz már fedezi.


Maga a folyamat kicsit bonyolultabb. De lényeg az hogy van egy olyan lehetőség a binancén hogy egy tetszőleges címre küldd el a Bitcoint. Sajnos fejből nem tudom mert én még nem csináltam.


És akkor ott van még a következő probléma amit az egyes írt mi ugye nem tudhatjuk hogy ez átverés vagy nem de ha végig csinálod akkor tudni fogod...

2023. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi! nem kell átváltani, mert egyből olyat veszek amilyen illetőnek kell (bitcoin cash - BCH).

Még annyi, hogy az illető hogyan tudja meg hogy küldtem, vagy én hogy bizonyitom? csináljak screenshotot az utalásról?

Még az nem tetszik, hogy tranzakcióhoz kell a személyi és kép rólad...

2023. ápr. 5. 16:45
 5/6 Képernyőkép ***** válasza:

A dollart mindenképpen át kell váltani csak akkor ezek szerint nem bitcoinba hanem bitcoin cashba.


Mivel én még nem küldtem binancéről csak fogadtam ezért nem tudom ezt az eljárást, találgatni meg nem akarok.


A személyes kép nekem se tetszik de miután ilyet még nem csináltam ezért engem át se vertek.


Sajnos csak technikai tanácsot tudok adni, a bizonyításhoz és hogy ez a fotó vajon miért kell, nem tudok hozzászólni.

2023. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 EgyGabor ***** válasza:
Így nem sok értelme van a bitcoin-os fizetésnek (hogy igazolvány kérnek). Mit akarsz venni így és hol?
2023. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!