Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem írják ki Facebookon...

Miért nem írják ki Facebookon (Marketplacen/eladós csoportokban) a termék pontos márkáját vagy nevét?

Figyelt kérdés
Gyakran látom, hogy rejtegetik a neveket, különleges karakteret vagy pontokat szúrnak a névbe, a képeket is satírozva teszik ki. Miért?

2023. ápr. 4. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hamisitvany
2023. ápr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a nyomorult Marketplace máskülönben visszadobja a hirdetést. Ha kiírod a márkanevet, vagy olvasható a képen, pláne ha odaírod hogy eredeti, akkor visszadobja, ezért kell trükközni. Ha egy mellszívót akarsz eladni, azért dobja vissza, mert szexuális tartalmúnak veszi. Nevetséges.
2023. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az eladó nem adta meg rendesen. Borzasztóan idegesítő, mikor egy adott márkát vadászol és nem hozza be a hirdetést, mert nem lett rendesen megadva. Nézd meg a Vaterán, ott rendesen ki vannak töltve a terméklapok, könnyen tudsz szűrni, keresni mindent.
2023. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne írj már hülyeséget utolsó! Én nem tippelgettem, hanem tudom, hogy az a probléma, amit írtam az előző hozzászólásomban. Már külön facebook csoportokban próbálunk ötletelni, hogy miket találjunk ki, amit kienged az a szar Market. A vaterán semmi ilyesmit nem néznek, az más tészta, de van egy bizonyos vevői réteg, akinek nem fekszik a vatera, mert a jutalék miatt drágábban adják az eladók a termékeket, meg sokan csak akkor mernek vásárolni, ha látják az arcodat, vagy épp a személyes átvételt sokkal könnyebb megbeszélni, miután a vaterán ez nem is lehetséges, csak vásárlás után. A Marketen robot csinálja a szűrést és bizonyos szavakra, márkákra tilt. Ha nem vagy szerencsés, még téged is, eladóként.
2023. máj. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akartam hülyeséget írni, én utoljára egy éve próbáltam ott eladni bármit is, akkor nem volt ezzel problémám, hogy valamit ne engedett volna ki. Persze, azóta gondolom, hogy változott de egy okkal több, hogy ne ott vacakoljak. A MP-en sokan nem használnak saját profilképet vagy lopnak maguknak egyet a netről, ez nekem túl rizikós így.
2023. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos sokat változott és nem jó irányba. Én 4 platformon árulok, hónapokra lebontva, kb. egyforma mennyiséget adtam el tavaly mindenhol. Idén a Jófogáson a legkevesebbet, 2. legrosszabb a vatera jelenleg. A Marketen és a Vinteden van a legnagyobb mozgás jelenleg, de mindkét helyen sok a scam, amit válasz nélkül törölni, tiltani kell és a hülye szabályok miatt sok terméket visszadobnak itt is, ott is. Szóval mindegyiknek van hátulütője.
2023. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, így minden világos! Én is szoktam árulni, bár eddig ilyenbe nem ütköztem, hogy visszadobta volna (mondjuk nem is nagyon árultam eddig drága márkás cuccokat ott). Vinted nálam is nyerő most.
2023. jún. 18. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!