Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Folyamatosan elmegy a netem....

Folyamatosan elmegy a netem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Router-em van (TP-Link), és a gépbe + xboxba egyaránt megy a net mert el van osztva. majdnem egy éve van már routerem és eddig semmi baj se volt a netemmel. egyébként a DIGI-nél vagyok. vasárnap óta csinálja, folyamatosan elmegy és ki-be kell dugdosni a kábeleket h visszajöjjön, de csak nehezen jön vissza és akkor is csak ilyen 10-15 percekre. nem tudjátok mi a baj? :(
2010. okt. 8. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Két esélyes a dolog ,vagy Nálatok van a gond vagy a Diginél. Valahogy ( pl kölcsön routerrel )el kéne odáig jutnod a hibakeresésben ,hogy az egyik lehetőséget kizárod . Onnan már egyszerűbb volna segíteni is .
2010. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát van csomó digis ismerősöm, és nekik semmi baj sincs a nettel.. én a routerre gondoltam hogy azzal lehet a baj de csak 1 tipp :/
2010. okt. 8. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor a szolgáltatói/Digis hibát kizárhatjuk,Te jössz ,tedd rendbe a netedet, lehet,hogy kell egy másik router.
2010. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
minél előbb elmegyek számítógépes boltba ahol megkérdezem mi lehet a baj.. :/
2010. okt. 8. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!