Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Microsoft EDGE be bekapcsoltam...

Microsoft EDGE be bekapcsoltam véletlenül, hogy "rendelések követése"a vásárlás menüben most ez kötelez bármire is? Megijedtem mert véletlenül kattintottam rá .....

Figyelt kérdés
Meg akartam nézni mi ez a vásárlás menü-,,, Most ez kötelez bármire is? Eszembe sincs vásárolni semmit csak kiváncsi voltam , hogy m i van a menüben,,,, .... véletlenül rákattintottam ugye nem vagyok köteles bármit is venni? köszi (a kioktató válaszokat léccy mellőzzétek, én is tisztelettel kérdeztem, és én nem tudom mi ez, bár nyilván sejtem, hogy nem kötelez de mégis megijedtem)
2023. ápr. 14. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem vásárolsz semmit, nincs mit követni. Túl félénk vagy az internet használatához, pedig csak ennyivel kell tisztában lenni: nincs utólagos fizetés a neten és nem terhelnek rád semmit visszamenőleg. Ha valami fizetős vagy korlátozott, addig nem érheted el amíg előre ki nem fizeted (online bankkártyás fizetéssel). Még egy fizetős tartalmat sem tudsz véletlenül megvenni, ha nem adod meg a fizetési adatokat.

Ha már ezzel tisztában vagy, nem kell rettegni attól hogy egy vétlen vagy meggondolatlan kattintásnak valamilyen komoly következménye lesz. Egyszerűen visszalépsz egy oldalt és böngészel tovább.

2023. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen logikus, de irtam nem tudtam mi ez azt hittem kötelezhet bármire ... (persze valahol "érzem" hogy nem, hisz csak gondolom nyomon követi ha valamiket vennék) de akkor is megijedtem.
2023. ápr. 14. 17:15
 3/3 A kérdező kommentje:
1es ki is lehet kapcsolni ezt az egész vásárlós részt közbe erre is rájöttem :)
2023. ápr. 15. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!