Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem szoktam posztolni de...

Nem szoktam posztolni de amikor két évente egyet mégis posztolok bambán figyelem, hogy a kutya se lájkolja. Miért nem jelenik meg az üzenőfalon amit én kiteszek?

Figyelt kérdés
Van ismerősöm, akinek kb 10-20 szem ismerőse van és még nála se dobta ki a posztom, és senki másnak se... Mi a fene ez!?!?

2023. ápr. 17. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ennek bármi jelentősége?
2023. ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, irritál, hogy más szarságait látom, de az én posztom mintha szándékosan elrejtenék
2023. ápr. 17. 16:56
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Azért nem látják, mert a Facebook egy algoritmus alapján, vagy hívhatod manapság AI-nak is, dönti el kinek mit jelenítsen meg. Mivel te sose posztolsz, ezért értéktelennek véli a posztodat és alig fogja berakni mások hírfolyamába, vagy ha igen akkor csak nagyon alulra. Én mikor elkezdtem aktívabban használni a fiókomat kellett hozzá 1-2 hónap mire összekapta magát.
2023. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát kell sok szart posztolnom, spamelnem, hogy az általam értékesnek, méltónak vélt posztok is eljussanak legalább 1-2 emberhez... Logikus, okos kis algoritmus. (fúj)
2023. ápr. 17. 20:52
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem sem jelennek meg a bejegyzéseim facen és instán sem, kirakok profilképet, régen 150-200-an kedveltek, most meg összesen 25-30, páromnak a hírfolyamában egyáltalán ott sincs sem a napom sem a profilkepem és semmi amit kirakok..

2023. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy a hírfolyamon megjelenik az ismerősöm 2. profilja, ahol csak megoszt minden nyereményjátékot, nos 10 ismerőse van, de még neki se jelenik meg a hírfolyamában az, amit én kirakok, amikor ugye alig van ismerőse... Szép kis algoritmus. Ha nem spameled szarrá, akkor úgy tekint rád, hogy értéktelen vagy, nos meg se jeleníti a posztjaid.


Gondoljunk már bele, hogy mit dob ki a hírfolyam? Cikkeket, amik tele vannak kommentekkel. Ismerőseink posztjait látjuk egyáltalán még??? Én nagyon ritkán

2023. jún. 29. 20:46
 7/7 anonim válasza:

Nekem tele van szinte csak reklámokkal, meg olyan képekkel amik fent ragadtak hetek óta a hírfolyamomon..

És már csak egyre lejjebb süllyed az egész, egyre csak kevesebb a lájk..(előző voltam)

2023. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!