Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Family Google Drive-ba látják...

Family Google Drive-ba látják az én fájljaim?

Figyelt kérdés
Meló miatt meg lennék hívva egy family drive-ba. A mosani ingyenes 15gb-om akkor törlődne és 100 gb-om lenne helyette? meló miatt lenne a tárhely de fontos hogy a személyes projecteket ne lássa más. Lehetséges az elkülönítés? A tárhely csak arra lenne megosztva velem, hogy abba töltsem fel a munkáimat. Pontosan hogy működik ez? Legjobb az lenne nekem ha maradan a 15gb free és nekem csak arra lenne hozzáférésem hogy feltöltsek a melós tárhelyre, hogy ne az enyém fogyjon.

2023. ápr. 17. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj egy csak munkára használt Google fiókot, és azt adják hozzá. Alapból nem jó ötlet a személyes és munkahelyi dolgokat keverni, még akkor is ha a személyes tartalmaid nem kerülnek megosztásra, mégis egy felületen éred el őket. Könnyebb belefutni egy incidensbe.
2023. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem látják....
2023. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!