Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan, hogy messengere...

Létezik olyan, hogy messengeren hívok valakit és azt nem jelzi ki neki?

Figyelt kérdés

Jó párszor előfordult már, hogy hívtam valakit messengeren és nála elmondása szerint nem jelzi ki a hívást! Azt mondja csak akkor tudja meg, hogy hívtam, mikor belép a beszélgetésünkbe!

Ez mitől lehet?



2023. ápr. 18. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Akkor van ilyen, ha a fogadó félnek nincs internet elérésre, vagy a "figyelmen kívül hagyás" opcióval nem kap értesítést a te üzeneteidről, hívásaidról.
2023. ápr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A telefonja kilőtte a Messenger alkalmazást, hogy ne merítse az akkut. Ha fontos hívd fel hagyományos módon, az az egy módja van ami garantáltan célba ér, ha az illető készüléke be van kapcsolva és van lefedettség.
2023. ápr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én se mindig hallom meg hogy hívnak miközben légkalapáccsal töröm fel a parkoló betonját..
2023. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És az mitől van, hogy belépést követően azt írja ki a messenger, hogy folytatás mint "saját nevem"? Rá megyek a nevemre és utána nyitja meg csak a messengert és látom a beszélgetéseket?!
2023. ápr. 18. 11:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ki voltál jelentkezve valamiért. Ez esetben pedig nyilván nem jelez hívást. Vagy ha ki van kapcsolva a net vagy maga a messenger alkalmazás.
2023. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az az érdekes ebben a szituban, hogy nem jelentkeztem ki. Ha egymás után 5x-10x megnyitom a messengert, mindig ez van.
2023. ápr. 18. 11:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mitől lehet, de egyik ismerősömmel pont ez a helyzet. Ő tud hívni, de ha én hívom őt, azt nem látja.
2023. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha figyelmetlenül tapizod a telefont akkor könnyű letiltani embereket a telefonodon. Vele is ez történt. Meg kell nézni a tiltott számok közt.
2023. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincs letiltva.... Utána 10 percre visszahívott.
2023. ápr. 18. 13:09
 10/12 anonim ***** válasza:

9/

Hívni tud, csak te nem tudod őt..

2023. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!