Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Faceen kuldtem valakinek...

Faceen kuldtem valakinek uzenetet, aki nem ismerosom. 1 honap utan is elkuldve all ott, nem a kezbesitve?

Figyelt kérdés
Ilyenkor megkapta, latta, vagy mi tortenik? Nem kapott eola ertesitest? Ismerosnek kell jelolnom hozza?
2023. ápr. 21. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szükséges ismerősnek jelölni valakit, akinek üzenetet akarsz küldeni, de ilyenkor az üzenőfalon az üzenet az "Új üzenetküldési engedélyek" címszó alá kerül (ide kerülhetnek a nem ismerősök által küldött üzenetek és a face által kéretlen tartalomnak címkézett üzenetek is) és a kérések megnyitásával információt kaphat arról, hogy ki küldte az üzenetet és mi az üzenet tartalma. Amíg nem válaszol rá, nem tudható, hogy elovasta-e az üzenetet vagy az erről szóló értesítést.
2023. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ertem, de lehet, hogy nem is kap ertesitest?
2023. ápr. 21. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet, hogy nem kap értesítést, de lehet, hogy nem nézi meg. Ő csak ezt az értesítést kapja a bejövő üzenetekhez (például): Új üzenetküldési engedélykérések. Küldte: Facebook-felhasználó és további 3 ember.
2023. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre az üzenetre kattintva megnézheti, hogy ki vagy kik írtak neki. De amíg nem válaszol az üzenetre, addig a face nem jelez vissza, hogy kézbesítve vagy elolvasta.
2023. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki kap értesítést engedélykérésekről, gondolom ez is beállítás függő.

Nekem pl. nem a beérkező üzenetekhez teszi, hanem egy külön helyre, amiről nem kaptam értesítést. Hónapokig várt arra, hogy elolvassam, mert észre se vettem, hogy van ott valami.

2023. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenki fb guru, van aki nem veszi észre, vagy fogalma sincs, hol kell néznie.

Vagy nem érdekled, nem fog válaszolni.

2023. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!