Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik Laptop-ot válasszam?

Melyik Laptop-ot válasszam?

Figyelt kérdés
[link]

2023. ápr. 24. 19:10
 1/7 A kérdező kommentje:
2023. ápr. 24. 19:11
 2/7 A kérdező kommentje:
2023. ápr. 24. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól látom ez 3 különböző laptop (a linkek közt van egyforma). Az első, amit ilyenkor csinálok, hogy bepakolom összehasonlításba árukeresőn, mert akkor az elejétől a végéig össze tudom hasonlítani: CPU, videokártya, kamera ha van, kijelző stb. ( [link]


Itt szépen látszik, hogy a nagyobb különbségek processzorban, tárhelyben, videokártyában és akkumulátorban vannak. Így nagyjából ránézésre az is megvan, hogy a drágább jobb ezekben.

Innentől pedig neked kell eldöntened, hogy a drágább neked megéri-e vagy sem. Azért mondom ezt, mert te leszel a felhasználó, te tudod, hogy mire kell, mennyit használod, van-e melletted folyton áramforrás pl. vagy kell a jobb aksi stb.

2023. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Illetve, ami még lemaradt, de hozzátenném, amit itt is láthatsz, hogy az emag nem feltétlen a legolcsóbb hely. Ha nem épp egy kuponod szól oda vagy ilyesmi, akkor egy úttal egy listát is kapsz arról, hogy hol a legérdemesebb épp megvenni.
2023. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A 256GB-s nem érdekel véletlen linkeltem
2023. ápr. 24. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem most így posztolva a választ úgy tűnik levágta a linket. Neked azért még működött, meg tudtad nyitni? Vagy küldjem el üzenetben?
2023. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Ennyit ne adj 11-gen i5-ért, ez pénzkidobás.


250-300 között találsz már ezektől sokkal jobbat.

2023. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!