Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UBlockOrigin mellett megjelenn...

UBlockOrigin mellett megjelennek hirdetések itt a gyk-n, Chrome. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Eltávolítottam, újra hozzáadtam.
2023. ápr. 24. 19:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Töröljem a sütiket is?
2023. ápr. 24. 19:44
 2/11 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nekem nem megy. Egy kicsit bővebben le tudnád írni?

2023. ápr. 24. 20:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Három módszer van:

1. jobb klikk a reklámon/elem blokkolása, és kiválasztod a megfelelő szövegdobozt, ami csak a reklámot veszi ki - ebben segít az előnézeti kép.

2. origin ikonra kattintva legyen a "több ˘" gombbal teljesen kibontva a panel, hogy látszódjanak az oldal saját és harmadik feles reklámjai. Itt kell a dognet.sk-t törölni a táblázatcellák jobb oldalába kattintva, amíg pirossal kitöltésre nem kerül (majd újratöltés).

3. origin ikon/fogaskerék ikon/saját szűrők, és a kommentben leírt 2 sort kell hozzáadni a saját szűrőkhöz, majd módosítások alkalmazása és reload.

2023. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a kibontást megtaláltam.


Csak a: "Itt kell a dognet.sk-t törölni a táblázatcellák jobb oldalába kattintva, amíg pirossal kitöltésre nem kerül (majd újratöltés). " még nem megy.


Ezt látom, de a + jel nem sikerül kivenni, nem sikerül.

[link] így néz ki.

2023. ápr. 24. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ráviszed a cellára az egeret, a bal oldala szürke lesz, a jobb piros. Amelyikre kattintasz, azt fogja aktiválni. Próbáld meg úgy, hogy keresel egy reklámdobozzal rendelkező oldalt, hogy betöltse a böngésző és lássa az Origin.

De elvileg mindhárom módszer ugyanarra az eredményre fut ki, ha az egyik sikerült akkor is el kell tűnnie.

2023. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi, bénázok... :((


Nem változik a szín hiába viszem az egeret. Látom a többinél piros a képen. De semmi színváltozás bal-jobb oldalon.


A reklám blokkolását megcsináltam, "felvétel" lehetőségre kattintva, de újból jönnek.


Ezt kellene a sajátszűrőhöz adni, felkiáltójellel? Még megpróbálom.


>>> ! 2023-04-24 https://www.gyakorikerdesek.hu


www.gyakorikerdesek.hu###\32 3c0677d2 <<<

2023. ápr. 24. 21:31
 8/11 A kérdező kommentje:

Így sikerült, ha ezt bekapcsoltam, nincsenek képek [link]


Ez lett remélem így jó: [link]


Viszont, ha kiveszem a pipát a haladóból, visszajönnek ismét a képek... :((



Sajátszűrőknél is haladó mód kéne?

2023. ápr. 24. 22:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne vedd ki a pipát, nincs előírva hogy azt kikapcsolva kell hagyni. Csak egy figyelmeztetés, hogy aki nem tudja mit csinál, ne piszkálja a mélyebb beállításokat ész nélkül.
2023. ápr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2023. ápr. 25. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!