Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan, hogy bármilyen...

Létezik olyan, hogy bármilyen e-mail címet írok be belépésnél a Facebookon, és a jó jelszót, azt elfogadja és beléptet a profilomba?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam azokat az e-mail címeimet, amik vannak és voltak megadva már. A jelszavamat megadva, simán bármelyikkel beenged a profilomba. A bibi ott van hogy a még olyannal is próbálkoztam, ami nem az enyém és még nem adtam meg újként, és láss csodát belépet azzal is!Ez miért van?

2023. ápr. 26. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik.
2023. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig nálam megtörtént. Kijelentkeztem után töröltem a fiókot a telefonomról.... Aztán bírtam bármelyik e-mail címet (egyik nem az enyim), és megadtam a jelszavamat és belépet.....
2023. ápr. 26. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg inkognitóablakból, arra mit csinál?

Valószínűleg el van mentve a sütik közé valamilyen egyedi azonosító, ami által tudja, hogy te vagy az, ezért léptet be a jelszavaddal.

2023. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aplikáción keresztül próbáltam úgy, hogy előtte kijelentkeztem és töröltem a fiókot..... A többi fentebb leírtam....
2023. ápr. 26. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megváltoztattam a Facebookon az e-mail címemet a citromail fizetőssége miatt, érdekes módon elfogadja a citromail-es címemet és az új gmailesemet is bejelentkezésnél, csak jó jelszót kell beírni. Ez fura, szerintetek nem kellene a citromail-est elutasítania? Hasonló a hiba a kérdezőével (idegen e-mail címmel nem próbáltam, de remélem ilyen azért nincs) Azért is probléma, mert mi van ha azért változtatom meg, mert az e-mail fiókomat feltörik és direkt azt akarom hogy ne lehessen belépni vele (persze ilyenkor jelszó változtatás alap, de azért ilyenkor kellene lennie olyan lehetőségnek hogy ne legyen semmilyen kapcsolódás, szerencsére nem ezért váltottam). Valahol olvastam hogy ha valaki biztonságkritikus hibát talál és tényleg az (és nem él vissza vele) , akkor fizet a facebook, talán lehet érdemes valakinek ezt jelezni nekik, talán kapsz pár ezer dollárt a hibajelentésért :) (Ne vegyed készpénznek, sok éve olvastam ezt, nem ismerem pontosan a részleteket, de érdemes ezt figyelembe venni)
2023. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem az a furcsa hogy olyan e-mail címmel is sikerült belepni, ami nem is az enyém és nem is adtam meg előzetesen!
2023. ápr. 26. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:

A facebook masszívan profilozza a felhasználóit (meg a nemfelhasználóit is) nem az email+jelszó az egyetlen, ami alapján azonosít. Az appon keresztül nagyon részletes adatokat tudnak gyűjteni az eszközről (a böngészőn keresztül jóval kevesebbet, de ott is elég sokat, pláne, ha nem konfigolod). Még elírásokat is elfogad a jelszavakban:

[link]

2023. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!