Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szabadulhatok meg az...

Hogyan szabadulhatok meg az alábbi reklámoktól?

Figyelt kérdés

Ilyenek jelennek meg, hogy:

www.manucafe.hu,

www.ketomix.hu,

www.supergamer.hu,

Meg az előbb valami mobilos is volt.


Ezeket hogyan rejthetem el? A napokban kezdett felbukkanni ez a válaszok között, valamint a válaszoló mező környékén. UBlock Origint használok, Firefoxban, és Chromeban is előfordul. Valamit át kell a bővítményben állítani?


Más oldalakon nem futottam reklámokba, csak itt, és itt sem olyan rég.



2023. ápr. 28. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom ez az előzmény:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

nézd meg a uBlock Originben, milyen szűrőlisták vannak - nálam például ilyenek:

[link]

és nem találkozom hirdetésekkel.


Másrészt Firefoxon ajánlatos szigorúra venni a Firefox "Továbbfejlesztett követés elleni védelmét":

[link]

2023. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem az én kérdésem volt, de köszi a választ!
2023. ápr. 28. 18:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Viszont, ha nem vagyok bejelentkezve, akkor a reklámlinkek nem jelennek meg. Ezt most kipróbáltam inkognitó lapon, ahogy bejelentkeztem, előjöttek a reklámok.
2023. ápr. 28. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
bssz fel még egy ghostery-t meg egy adblock plust. soha többé nem látsz reklámot a neten, kivéve beépített jpg gif alapút
2023. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja most nézem inkognitóban megjelennek! azért, mert be kell állítani, hogy inkognitó módban is működjenek a blokkolók! mindegyiknél! Én is szoptam ezzel.. aztán rájöttem. alapból inkognitó módban nem indulnak el.
2023. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
#4: Felesleges. A uBlock Origin megfog mindent, amit az Adblock Plus, kisebb az erőforrásigénye, az Adblock Plusszal ellentétben nyílt forrású, és nem "feküdt le" a hirdetésszolgáltatóknak. A Ghostery meg nem ad többletszolgáltatást.
2023. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek weboldalak. Milyen reklámokról van szó?
2023. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
6-os én arról beszéltem, hogy a három együtt az überhalál a reklámoknak. Én ezt használom már jó ideje, gondom sosem volt, pedig nincs erőgépem.
2023. ápr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!