Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell beállítani Faceboo...

Hogyan kell beállítani Facebookon, hogy a nem ismerőseim ne tudják kinagyítani a kerek profilképem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokaknál látom, hogy nem lehet kinagyítani a kis kerek profilképüket, mert nem vagyok ismerősük. Az enyémet pedig ki lehet nagyítani. Direkt megkértem "ismeretleneket", hogy nézzék meg, és ki tudták nagyítani. Nem tudom hogyan, vagy hol kell beállítani, hogy ne tudják kinagyítani.
2023. máj. 2. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem csak régebben volt úgy, hogy nem lehetett kinagyítani.

Akárkit nézek, akit ismerhetek, de nem vagyunk ismerősök, rá lehet menni a képére...

2023. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most próbáltam nagyon sok nem ismerőst, és nem lehet kinagyítani.
2023. máj. 2. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tölts fel kicsi képet!
2023. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megpróbálom!
2023. máj. 2. 21:19
 5/9 anonim válasza:
100%
A láthatóságát lakatold le "csak én"-re. Így lehet ezt megcsinálni ;)
2023. máj. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Akkor is meg lehet nézni, csak a lájkokat, hozzászólásokat nem lehet látni :)
2023. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hintalow ***** válasza:
Amúgy èn lehet már öreg vagyok ehhez, de annak mi èrtelme, hogy latják kicsiben, de nagyban ne tudjak? Hogy mittomèn pattanások ne latszódjanak? Tènyleg nem èrtem, nekem csak a látszik-nem látszik tengelynek van èrtelme.
2023. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5. Köszönöm szépen, így sikerült, ahogy írtad!

7. Ismeretlenek ne tudják nagyban megnézni, csak az elfogadott ismerőseim láthatják.

2023. máj. 3. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez is el lett rontva, mint minden a facebookon.

Ha valaki úgy állítja be, hogy ne lássa senki, miért láthatja nagyban egy idegen is?

Pedig így van. Menj rá, hogy "ismerősök ajánlása". Csak úgy menj rá pár emberke képére. Ha nincs ott semmi komment, lájkok száma, akkor az elvileg privát lenne.

Vagy az ismeőseid között is találsz ilyet.

2023. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!