Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged live-ozni az...

Miért nem enged live-ozni az instagram?

Figyelt kérdés

Az egyik kedvenc előadóm live-ozott, és kértem hogy vegyen be az élő adásba (ezt engedélyeztem is, amikor az elején beléptem a live-ba)

Be akart venni, de azt mondta hiába próbál, nem sikerül neki. Már másodszorra nem sikerül élőbe bekerülnöm. Miért lehet ez??



2023. máj. 2. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Instagram bizonyos szabályokat és korlátozásokat állított fel az élő közvetítésekkel kapcsolatban, hogy biztosítsa a felhasználók biztonságát és a platform biztonságos működését. Ezek a korlátozások a következők lehetnek:


Az Instagram fiókod nincs megfelelően beállítva a live-ozáshoz: Ha az Instagram fiókod nem megfelelően van beállítva, például nincs aktiválva a Live Video funkció, akkor nem tudsz élőben közvetíteni.


Az Instagram rendszerhiba: Az Instagram rendszerei hibákra hajlamosak lehetnek, és ezek átmeneti problémák lehetnek, amelyek miatt nem tudsz élő közvetítést indítani.


Az Instagram korlátozásai: Az Instagram azért korlátozhatja a live-ozást, hogy megelőzze a visszaélést vagy az adathalászatot. Ha a rendszer érzékeli, hogy a tevékenységed nem megfelelő, akkor korlátozhatja vagy letilthatja a live-ozás lehetőségét.


Technikai problémák: Az élő közvetítésekhez szükséges stabil internetkapcsolat és megfelelő eszközök hiánya is problémákat okozhat, amelyek miatt nem tudsz élőben közvetíteni.


Blokkolás: Ha az előadó korábban már blokkolt téged, akkor nem lehet az élő adásba bekerülnöd.


Túl sokan vannak a live-ban: Az Instagram élő adások korlátozhatják a résztvevők számát, ezért előfordulhat, hogy az élő adásban már túl sok ember van, és emiatt nem lehet további résztvevőket hozzáadni.


A live funkció korlátozása: Az Instagram bizonyos feltételeket követel meg ahhoz, hogy valaki élőben tudjon közvetíteni. Például az élő adásoknak bizonyos korhatár-besorolásnak kell megfelelniük, valamint megfelelő tartalomnak kell lenniük.


Ha úgy érzed, hogy minden beállításod megfelelő, és még mindig nem tudsz live-ozni az Instagramon, érdemes kapcsolatba lépned az Instagram támogató szolgálatával, hogy segítsenek megoldani a problémákat.

2023. máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából nem én akarok közvetíteni, hanem csak csatlakozni akartam és az előadó el is akarta fogadni, de nem engedte. Még sohasem tiltott le, az internet kapcsolatommal biztosan nem volt baj, a live-ozó sorra hívta be az embereket egymás után live-ba, tehát nem lehettünk túl sokan. (Egyébként sem népszerű túl széles körben.) Az életkoromat meg fogalmam sincs hogy erősítsem meg, ha épp ez lenne a baj.
2023. máj. 3. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!