Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gmail-ben le lehet tiltani...

Tokimano kérdése:

A gmail-ben le lehet tiltani egyes címeket úgy hogy ne tudjanak írni nekem?

Figyelt kérdés
Nem találok (vagy csak nem veszem észre) ilyen lehetőséget. Csak annyit tudok csinálni hogy a spam mappába rakja mikor beérkezik. Viszont én azt szeretném hogy egyáltalán ne is jöjjön a tiltott helyekről levél.

2023. máj. 3. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2023. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod megtenni, hogy törölje az adott helyről érkező levelet, de normál papír levél esetben se tudod megtenni, hogy valaki ne adhasson fel levelet részedre és ha kinyitod a postaládát akkor látod csak, hogy tőle jött valami.
2023. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2! Persze, világos. Csak gondoltam itt is megoldható mint például a telefonoknál hogy letiltok egy számot utána már nem tud hívni. Pontosabban ő tud, csak éppen nálam nem csörög ki. Amúgy az általad említett törlést hogy értsem? Bejön és automatikusan törli mielőtt én tudnék róla? Ha így van, hogy tudom ezt beállítani?
2023. máj. 3. 12:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan nem tudom, de szűrésnél lehet szabályokat beállítani.

[link]

2023. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ebből talán ki tudok okoskodni valamit.
2023. máj. 3. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáadsz egy szűrőt, a feladóhoz beírod az ő címét, majd megadod, hogy törölje ezeket a leveleket.

Ettől kezdve szó nélkül a kukában landol automatikusan az összes tőle jövő e-mail

2023. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6! Köszönöm!
2023. máj. 4. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!