Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » ChatGPT használatához lehet...

ChatGPT használatához lehet valahogy telefonszám nélkül regisztrálni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 9. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet. Egy oldal sem fog hívogatni vagy üzenni, mert megadod nekik a számodat, ez egy biztonsági funkció hogy csak emberek használják és ne terheljék le robotok a szolgáltatást.
2023. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet. Az e-mail lehet kamu cím is kamu névvel, és úgy hiába gyűjtenék rólad az adatokat, hogy azt sem tudják, ki vagy. A telefonszáma viszont szinte mindenkinek a saját nevén van regisztrálva.
2023. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
33%

Hát, én megadtam a chatgpt-nek a telefonszàmom, és azóta kb két naponta jönnek a spam hívasok, van hogy napi 8-10 is. És még használni sem tudom ezt a szart, mert nem küldik el az sms-t.

Soha többet nem adom meg sehol a számom, ezt is le kellesz cserélnem.

Legalább tanultam ebből is. Ez van.

2023. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
#3: aha, és senki más nem panaszkodik ilyesmiről csak te. Vagy valami kamu oldalon adtad meg, vagy hazudsz.
2023. máj. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Tiktokon minden AI tartalmát követek, kommentben is elég sokan írnak hasonlókat, mint én.

Mielőtt hülyeségeket írsz tájékozódj, okoska!

2023. máj. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%

Nem értem mi ez az AI mánia.


Regeljetek csak ilyen szarokra. Még nem fogjátok fel milyen veszélyes.

2023. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Veszélyes szar?
2023. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!