Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most akkor hol tudom megvitatn...

Most akkor hol tudom megvitatni a facebook kitiltásomat, ha az erre a célra létrehozott külső oldal nem működik?

Figyelt kérdés

Szerintük súlyosan megsértettem az instagram fiókommal a felhasználási feltételeiket, ami érdekes mert az instagram fiókom él és virul. A hibaüzenetben valami krixkraxot írnak insta fiók névként. Onnan írtam egy hibaüzenetet de nagyon kérdéses hogy foglalkoznak-e vele.



[link] erről lenne szó.


Feltöltök mindent amit kell, karikázik, majd közli, hogy nem sikerült, lépjek be. De nem tudok belépni, csak a tiltásról szóló üzenet fogad! Tegnap este óta van ez... Segítsetek mert egy 10 ezres helyi csoportot menedzselek, ami most admin nélkül maradt :///



2023. máj. 12. 07:59
 1/1 A kérdező kommentje:
A Meta portált is próbáltam, de csak a facebook használhatatlan help centerébe navigál vissza.
2023. máj. 12. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!