Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nálam falba álltak az internet...

Nálam falba álltak az interneten hirdetett cuccaim eladásai az utóbbi hetekben, másnál mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Nem kereskedő vagyok, csak a régi, megunt hobbihoz kapcsolódó eszközöket adnám el. Pl. Most van három elég jó kerékpárom eladó, egyikre sem jön hetek óta egy érdeklődés sem, pedig szezon van (ha az esőt nem nézzük).


Ráadásul jóval piaci áron alul szoktam meghirdetni az eszközeimet, hogy jó áron menjenek el, de már a svéd cserediákok sem érdeklődnek a vicces "Ez még meg van?" ajánlataikkal.


Nálatok mi a szitu, szintén ez van?


2023. máj. 16. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2023. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Véletlen átkapcsoltad az árcetli mértékegységét Forinról Euróra és így már túlárazottnak számítanak.. 🤑
2023. máj. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Én egy normális eladót nem találok. Az egyikkel megbeszélem, hogy viszem a cuccot, az meg szó nélkül eladja másnak, a másik válaszra sem méltat, pedig se alku se semmi... És mindből harapófogóval kell kihúzni olyan dolgokat, amik alapból ott kellene legyenek a hirdetésben.
2023. máj. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Amig ilyen drágaság van addig egyre többen fognak így járni kérdező. Kell a megélhetésre.
2023. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ahogy a 4-es írja egyre drágább minden sokan ezért nem rendelnek. nekünk pl: falun kertes ház nem nagyon megy elfele.
2023. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát ahogy elnézem, az ingatlan.com-on a kedvencek közé betett hirdetések is megvannak, illetve a használtautón a parkolóba betett kedvenceim sem nagyon fogynak.


Szerintem az emberek egy jelentős részének van pénze, de most értünk el oda, hogy nem hajlandóak elkölteni a túlárazott dolgokra az összespórolt pénzüket. Talán megunták, hogy hülyének nézik őket, így csak a legalapvetőbb dolgokra költenek.

2023. máj. 19. 14:25
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Én mindent eladtam a meguntak közül, még a régi plüss szarokat is, pc alkatrészeket is.

Kerékpárt is vitték, mondjuk ha megvetted 100-rt és most újonnan is 100, a 2 éves keród akkor ne 70-rt add, mert ehhez csak 30-t kell hozzá tennem és veszek újat.

Szóval itt sokan az árazással vannak elszállva és emiatt nem megy az e-kereskedelem.

A telex-s cikk pont ezt nem veszi figyelembe.

Mire van kereslet és mennyiért?

Ez az ami szabályozza a szabad piacot.

Ha valami használt akkor az pont fele annyit ér.

Nem vagy se gyártó, se üzlet, és pláne nem vállalsz garanciát semmiért.

Az áfát meg felejt el mert azt az államnak fizetted és ne kérd máson.

2023. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
74%
Sokat kérsz értük?
2023. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
8 á Dehogy. Eva Kaili apja is vett volna pár apróságot és kp fizetett volna, bőröndökben hozta volna a vételárat.. 😁
2023. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Úgy látom, hogy tényleg romlik az oktatás színvonala. Direkt leírtam a kérdésben, hogy:


"Ráadásul jóval piaci áron alul szoktam meghirdetni az eszközeimet, hogy jó áron menjenek el"


Mindemellett elég fogyatékosan hangzik a #7 és #8 kérdés.

2023. jún. 17. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!