Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb magyar...

Melyik a legjobb magyar blogszolgáltató? Ahol a legszebben lehet blogot szerkeszteni, és a legtöbben olvassák majd el?

Figyelt kérdés
persze tudom, hogy nem ezen múlik elsősorban, de megtapasztaltam már , hogy nem mindegy a szolgáltató sem
2008. dec. 29. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nekem is van blogom, és én a blogger-t tudom ajánlani. nekem tetszik az egész felépítés, és elég egyszerű. bár azt nem tudom mennyire olvasott :-( és ha van picasa képszerkesztőd onnan is tudsz bejegyzést készíteni, képpel együtt. én úgy szoktam mert akkor jobban sikerül :-D

remélem segítettem

2008. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia..olvastam a válaszod, mit a kérdezőnek írtál. Én tőled kérdeznék: Mi az a picassa képszerkesztő? Ingyenes? Ha igen , hol tudom letölteni? Amatőr vagyok, és szeretnék saját fotókat szerkeszteni. Előre is köszi, ha válaszolsz.
2009. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
www.google.hu a barátod
2010. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

blog.hu

Vannak jó alapsablonok, de a szerkesztéshez is teljesen szabad kezet kapsz.

Sok olvasó: ha jól írsz, index.hu blogketrec, ami simán hoz ilyen 2-3 ezer látogatót is (egy nap)...

2010. szept. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!