Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Régen Zsozeatya valami erdőben...

Régen Zsozeatya valami erdőben lakott úgy tudom. Hogyan oldotta meg onnan a streamelést? Milyen internet kellene ahhoz?

Figyelt kérdés

Nálam is hasonló most a helyzet, és itt sem elérhető a szélessávú.


Jelenleg LTE-n vagyok Vodafone a szolgáltatóm



2023. máj. 17. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló módon, csak neki intézve volt speckó korlátlan verzió, de alapjában ugyan az, ha minden igaz.
2023. máj. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom belső berkekből, "Zsozéatya" Attila nem lakott ott életvitelszerűen, hanem csak úgymond poénként járt oda ki videókat felvenni, mintha ott élne.

Már akkor is rendes városi lakásban lakott és már abban az időben sokszor streamelt más videósokkal közös stúdióból, rendes, vezetékes interneten. Akkoriban ehhez már megfelelően befutott volt.


Ettől eltekintve még lehetett neki is mobilinternete. Nekem is volt sokáig, régi vezetékes előfizetőként kaptam mellé egy elég jó és gyors mobilnetes csomagot, ami munkához és multimédiás célokra több volt, mint elég.


Az egyetlen magyarországi videós, akiről biztosan tudható, hogy életvitelszerűen élt és él tanyán és szerencsére informatikus is, tehát tud is segíteni ebben, az a Tanya Csenöl https://www.youtube.com/@tanyacsenol/videos és a Kernel Pánik https://www.youtube.com/@kernel_panik/videos csatornát üzemeltető R.Gábor.

Ő mikrohullámú és mobil internetet használ vegyesen. Néha szokott ilyen eszközöket tesztelni, bemutatja, komolyan leteszteli, beméri őket és a szolgáltatóról is beszél. Ebben a témában mindenképpen javaslom.

nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok

De, alapvetően lakott erdőben, a stúdiós dolgok már az erdős élet vége felé voltak párhuzamosan, de valójában tényleg ott lakott, videó is készült idén az életéről, az utóbbi 10 évről és járt ott is. Az internetet pedig egy rajongója intézte neki, aki tudott szerezni korlátlan hozzáférésű internetet neki valami féle üzleti/speciális nem publikus kivitelben. Később még a Telekom is próbálkozott volna neki netet adni, de végül valamilyen okból ez nem jött össze, ekkor jött többek között ebből is adódóan az elköltözés ötlete.

nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!