Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akkor most sok olyan YouTube...

Akkor most sok olyan YouTube videó is lekerülhet, amelyik nem sérti a szabályt?

Figyelt kérdés
[link]

2023. máj. 18. 01:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Akkor most sok olyan YouTube videót is törölni fognak, amelyik nem sérti a szabályt?
2023. máj. 18. 01:13
 2/16 anonim ***** válasza:

Mivel a Google fiókhoz tartozik, igen azt is törölni fogja.


De ezt írják a hivatalos bejelentésben:

"we may delete the account and its contents – including content within Google Workspace (Gmail, Docs, Drive, Meet, Calendar), YouTube and Google Photos."

[link]

2023. máj. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor régi videók, ha érdekelnek töltsem le?
2023. máj. 18. 01:28
 4/16 anonim ***** válasza:

#3: Ha a csatorna tulajdonosa 2 éve nem lépett be, és nem iskolai vagy üzleti fiókhoz kapcsolódó Youtube-csatornáról van szó,

"The policy only applies to personal Google Accounts, and will not affect accounts for organizations like schools or businesses. "

akkor igen, ajánlatos lementeni, mert törlik.


De törlés előtt azért értesítik a csatorna tulajdonosát.

"While the policy takes effect today, it will not immediately impact users with an inactive account — the earliest we will begin deleting accounts is December 2023."

2023. máj. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Láttam olyan csatornát, amelyik 7,8,10 éve töltött fel utoljára videót. Abból sok lehet inaktív
2023. máj. 18. 01:37
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

#5: Az, hogy mikori a legutoljára feltöltött videó, nem lényeges.

Az a lényeges, mikor lépett be utoljára - amit nem láthatsz - illetve hogy privát vagy "közületi" fiókról van szó.

2023. máj. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem lényeges, azt írtam hogy valószínű
2023. máj. 18. 01:43
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor régi videók, ha érdekelnek töltsem le?"

Én egyébként is azt mondom, hogy ha valami interneten fellelhető anyag fontos neked, akkor azt érdemes letöltened. Semmi nem garantálja ugyanis azt, hogy az a jövőben is elérhető lesz.

2023. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem lenne jó, sok olyan csatornát nézek, ahol 2011 körüli az utolsó videó. Nem hinném, hogy a feltöltő azt a fiókot használja mondjuk útvonaltervezésre...
2023. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Olyan simán lehet, hogy valaki feltöltött, pár videót, és utána el is felejtette az E-mail címet
2023. máj. 18. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!