Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha létrehozok eg, új facebook...

Ha létrehozok eg, új facebook profilt, akkor kapcsolatim/követőim sem lesznek ugyanazok.Tisztalap lesz?

Figyelt kérdés

Még nem csináltam ilyet de ltudom, hogy lehet egyszerre két facbook fiókja az emberne.

Ha ugynazokat az adatokat emailcímet adom meg csak más néven vajon azt a facebook felismeri és megtargya az ismerőseimet elmentett dolgaimat csak a nevem válatozik? Új fiókhoz új emailcím es más adatok kellenek ?

Vagy nem kell semmit válatozatni és új fiókkal nem lesznek sem követők sem ismerősök, előről kell kezdeni mindent.



2023. máj. 18. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

"ltudom, hogy lehet egyszerre két facbook fiókja az emberne."


Rosszul tudod.

2023. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanazzal az e-mail címmel jellemzően nem lehet két profil beregisztrálva egy rendszerbe, mert jelezni fogja hogy már létezik.

Új e-mail, más jelszó esetében nagyobb az esélye hogy sikerül egy független, másik fiókot beregisztrálnod. Az új fiókoknál - főleg ha ugyanarról az eszközről már regisztráltál egy másikat - nagyobb az esélye hogy más adatokkal és más néven beregisztrált fiók esetén felfüggesztik a használatot addig, amíg egy okmánymásolattal nem igazolod a valódiságát, ezzel megnehezítve a fiktív személyek generálását.

2023. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a tesómmal ugyanazt a laptopot használom és persze egy lakásban vagyunk, tehát ugyanaz a wifi is. Amikor csináltam facebook fiókot kidobta nekem ismerős ajánlatként az ő ismerőseit. Ekkor még semmilyen közös ismerősünk nem volt, őt sem jelöltem be. Szóval valamiféle összefüggés van, hogy most ugyanaz az eszköz miatt, vagy attól, hogy ugyanazon a hálózaton lévőket és ismerőseiket ajánlja fel másoknak, ki tudja.
2023. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!