Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltök torrentről. Indításko...

Letöltök torrentről. Indításkor a hátralévő mennyiség 72MB volt. Azóta leszedett 42MB-ot, így már csak 52MB van hátra. Kihagyott hulladékadat 0B. Na most akkor hova veszett az a 22MB?

Figyelt kérdés

BitLordot használok.

Egyébként, ha már letöltés, most tényleg komoly, hogy a UPC miatt nem jön 6-7KB/s-nál gyorsabban torrenten semmi? Esetleg ez valahogy megkerülni?


2008. dec. 29. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a torrent több fájlból állt és te csak néhányan töltesz le közülük, akkor többet tölt le mint amire szükséged van. Ennek az az oka, hogy csak egész blokkokat képes letölteni így ha egy kis állományt kell leszedned az egész blokkot leszedi ami tartalmaz több más állományt is.


UPC-n vagyok és néha 5-600k/s-el is tudok tölteni. Attól függ, hogy mennyien seed-elik. Amúgy pedig ha nincs beállítva hogy a bejövő kapcsolatokat fogadja az is okozhat lassulást. A forgalmat pedig kódold le, van ilyen beállítás valahol a kliensedben ez biztos. Én uTorrentet használok, nem tudom a bitlordban hol van, de meg fogod találni.

2008. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!