Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Írhatok a Samsungnak ezügyben?

Írhatok a Samsungnak ezügyben?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni, hogy írhatok-e a Samsungnak, amit figyelembe is vennének? Röviden arról írnék, hogy amióta magyar piacon is kapható, azóta csak Samsung termékeket használok, viszont több zavaró dolgot szeretnék megosztani velük, ami vélhetően nem csak nekem probléma.


A legfőbb problémám a telefonokon lévő törölhetetlen és kikapcsolhatatlan alkalmazások, amiket egyáltalán nem használok. Jobb lenne, ha személyreszabhatóbb lenne a készülék, amit megvásároltam. A legjobb barátomnak iPhone készüléke van, és abban leginkább az tetszett meg, hogy úgy szabom személyre, ahogy szeretném. Ezt például lemásolhatnák.



2023. máj. 22. 23:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Mert az ios egy zárt rendszer, csak azt csinálhatsz rajta, amit az apple megenged. Pont a személyreszabhatóság, ami hiányzik az egészből. 10 év után jutottak el odáig, hogy egyáltalán legyenek widget-ek és állítható ikonok. Launchert nem lehet állítani, betűtípust nem lehet állítani, a fő oldalon nem rendezheted úgy az ikonjaidat ahogy szeretnéd, mindenképpen egymás mellett kell lennie az összesnek. A Samsungokon, Xiaomikon található Android azért néz ki másképpen, mint a tiszta Android, mert átalakították, van rá lehetőség. Ez csak pár személyreszabhatóság a sok közül, de biztos csak troll vagyok ahogy a #8-as mondja, akinek nem sikerült megcáfolni, hogy miért lenne olyan személyreszabható.
2023. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!